Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám tilt bnőmtől:S mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám tilt bnőmtől:S mert pletykákat hallott a családjáról, amik talán igazak:SMit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi volt a pletyka?
2010. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem jobb tisztázni, mint alaptalan pletykákra támaszkodni. kérdezz rá, beszéljétek meg együtt, és csak ezek után döntsön anyud arról, hogy eltilt-e vagy sem.

mennyi idősek vagytok egyébként?

2010. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én 16 éves vok, bnőm 17

és elvileg illegális jövedemszerzés a pletyka

meg anya nem látja rendesen, és azt hiszi, h bnőm átver, és megcsal engem többször is:S

2010. okt. 30. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
az a legtisztább ilyenkor, ha áthívjátok hozzátok, és együtt leültök megbeszélni. 'figyelj Ilonám, én azt hallottam, hogy ez meg ez van, és emiatt aggódom, mennyi igaz belőle?' szóba lehet hozni még ezt a megcsalást is, de azért az már az illendőség határán kívül esik. ha úgy érzed, hogy a családodat ismerve ez megvalósítható, akkor rajta, nem érdemes a pletykákat súlyosbítani.
2010. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

apával még meg lehetne beszélni, de anyával semmiképp, mert ha valamit a fejébe vesz, akk nem változik meg a véleménye:S

és az a baj, h még nem vaygunk sok ideje együtt (1 hónap) és ha igazak, akk téll olyan dolgok,amiket nem biztos, h elmondana anyáéknak, mert nincs épp velük túl jóban, mert anya sem bízik benne:S:S

mit csináljak? nygon szeretnék bnőmmel lenni

2010. okt. 30. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira vele akarnál lenni magasról lesz*rnád azt,hogy anyud tilt a bnődtől..Engem akárki tilthat a barátomtól nemfog sikerülni..Pletyka húhhaa elsőnek kérdezzen utána higyjen!Ezt javaslom anyucinak;)
2010. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én is ezt javasolnám neki, csak nem tom h h mondjam meg:S

de én is gondoltam már arra, h nem érdekel, h anya tilt tőle, én még akk is találkozni fogok vele:)

2010. okt. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!