Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok/Pasik:Legjobb barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Pasik:Legjobb barátomnak és a párjának MILYEN KÖZÖS AJÁNDÉKOT VEGYEK? Leírom, hogy mit vettem már. Beszélgessünk erről.

Figyelt kérdés

Azért írtam ide ezt a kérdést, mert Egy PÁR-nak szeretnék ajándékot, tehát Párkapcsolat ról van szó.


Sziasztok !


24 éves pasi vagyok, nincs barátnőm.

A legjobb barátom és az ő párjának, akivel szintén jóban vagyok ajándékot szeretnék venni, mert jön a karácsony, és nekik is születésnapjuk lesz.


Szeretik egymást nagyon. Haverom 24 éves, a barátnője 22 éves. Valami olyan ajándékot szeretnék, ami közös a számukra. Mindkettejüknek valami élményt jelenthet, ahol kettesben jól érezhetik magukat.


Már vásároltam nekik közösen színházjegyet, mozijegyet. Egy olyan szép képet előhivattam, amin ketten vannak.


Most is szereték valamit kettejüknek, de most nincs ötletem.



Olyan irányban gondolkodom, hogy ha lenne barátnőm, akkor mivel lepném meg saját magam, és a páromat. Viszont nincs jó ötletem.


Köszi szépen a válaszokat. :)


2010. okt. 30. 18:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Páran biztosan leptétek már meg a barátaitokat frappáns ajándékkal. HA nem nagy titok, akkor osszátok meg velem ezeket.


köszi

2010. okt. 30. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
állatkerti belépő kettejüknek? mi már egy csomószor voltunk (budapestiben)
2010. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, valami belépő jó lenne, de állatkertben nemrég voltak.
2010. nov. 6. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Mozijegyek ajándékcsomagban?

gyertyák, egy jó film..

Én egyszer mozicsomagot kaptam a páromtól:

dvd-k és ipari mennyiségű vajas mikrós popcorn, ami a kedvenem. aztán összeültünk és elfogyasztottuk

2010. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csésze?

Tudom hogy elsőre hülyén hangzik, de lehet olyat csináltatni amin ők vannak külön külön, de ha a csészéket egymás mellé teszed (egy részen laposak...) akkor egymás mellett lesznek.

Olyan képpel érdemes, amin alapvetően egymás mellett vannak, és azt szétvágni

2010. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak nagyon jó a fantáziája, én is azt tudom ajánlani.
2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok

azt kap a férjem...

Vannak ilyen helyek ahol ezeket csinálják.


google is your friend....

2010. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lora1328 válasza:
vmi ital amire rá van írva a nevük vagy bögre amin ők vannak..vagy egy utazási jegy(ez már húzósabb)
2012. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!