Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy teltkarcsú vagyok, de ne aggódjak, majd lefogyok. Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem szexeltél még vele. igazam van?:)
2010. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de, már egy jó párszor...
2010. okt. 30. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Én azt mondom, hogy nagyon hülye vagy. De ne aggódj, később majd lehetsz okosabb. Na most jogosan sértődhetsz meg...
2010. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

nem jogos a sértődöttséged!

gondolom így zajlott a beszélgetés:

álltál a tükör előtt, méregetted magad, majd a barátodnak szegezted a kérdést:

- Drágám, szerinted kövér vagyok?

- Édesem, szerintem teltkarcsú vagy, de nem baj, majd lefogysz...

- Hogy lehetsz ilyen bunkó?!?!


Na, ezért nem értem én meg a nőket... Ha igazat mondasz, azért haragszanak meg, ha füllentesz, akkor meg azért....


Szerinted hogy kellett volna ezt közölnie veled?

2010. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van rajtam kb. 3 kg súlyfelesleg, ezt próbálom most leadni, és fogyózok. Erre nem hiszem hogy ennek kellene a válasznak lennie. De ezek szerint ő másképp lát engem , mint én magamat.
2010. okt. 30. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
ok
2010. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak hogy én is tanuljak... te milyen válasznak "örültél" volna?
2010. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmilyennek. Nem vagyok sem kövér, sem sovány, egyszerűen átlagos testalkatú lány, aki ha leadja a felszedett 3 kilót, elégedett lesz magával. Ezért fogyózok, amúgy nem ész nélkül. Erre megkapom, hogy teltkarcsú vagyok...
2010. okt. 30. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor sértődj meg amikor azt mondja: "Híztál, így még azért jó vagy meg szeretlek, de ha nem tornázol és fogysz le akkor megutállak..." Na kettőnk közül én, akinek ezt mondták megsértődhetek... Te nem!!!


L/20

2010. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

NEm.

Tessék tegyél érte,sportolj legyél csinos és tuti nem fog ilyet mondani,az igaz választól ne sértődj meg,ha igaz.

Szereti a csinos nőket ebbe nem tudom mi a hiba.

23F

2010. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!