Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom a mai napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom a mai napig "zaklat" a szerelmével. Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt,az idő alatt voltak szép élmények vele,Ő volt nekem az első komoly kapcsolatom.De ez idő alatt rengetget hazudott nekem ,csalt össze vissza,sőt anyámék is nagyon tiltották nem az a jógyerek hirében áll.

a kapcsolatunk végén már teljesen elhanyagolt,a haverjaival lógott,más társasága volt napokig nem aludt ottnon.(nem éltünk együtt)Aztán vhogy végelett.Kiment külföldre a haverjával 2 hónapig, hazajött és mind aki megbolondult minden este lejön az ablakom alá,szerelmet vall,leveleket ir h menyire szeret.De nappal elkapja az idegroham és elmond másoknak midnennek,este meg mintha misem történt volna ,lejön és könyörög h. bocsássak meg. már kiszerettem belőle,nem vagyok szerelmes belé.És amióta hazajön miden áldott nap ez van.Már mondtam neki h cskk magát gyötri vele,mert ez mind fölösleges,de ő hajthatatlan.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? És szerintetek ennek mi lessz a vége?de már nagyon szar ez az egész helyzet amiben vagyok.:S


2010. nov. 1. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bökd vissza.
2010. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja az egy másik kérdés...
2010. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na akkor már válaszolok. Gáz. Ha tényleg kiszerettél belőle, akkor küld el jó erőteljesen a búsba, meg fel is jelentheted zaklatásért.
2010. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ülj le vele napnyugtakor amikor nincs este, de a napnak már vége van és beszéld meg vele a dolgot
2010. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

ne kedveskedj hozzá.. ne mond neki, hogy ezzel így meg úgy magát, meg juj szegénykém ne csináld hagyd abba, juj de féltelek meg bla-bla..


legyél vele nyers és bunkó! és akkor talán leesik neki.

mond hogy húzzon el a jó büdös k&rva anyjába, vagy akármi. használd a saját szavaidat.


de minél bunkóbb vagy annál hatásosabb... ha kedveskedsz akkor nem tágít.. ha bunkó leszel akkor legalább megutál.. na és? legalább leáll.. attól meg ne félj hogy majd megöl meg megver meg ilyenek...:D a híradókba csak extra durva szélsőséges esetek vannak...

szal hajrá:)

2010. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

amúgy nagyon bunkó és bántó vagyok vele célom is h megygyülöltessem magam.de ez sem hat.annál jobban szeret.:D

nem tudom,lassan de biztos hogy bele fog ebbe boondulni...

2010. nov. 1. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!