Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha a barátnőm anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha a barátnőm anyja örökké a seggemet akarja csapkodni meg markolászni? 21/F

Figyelt kérdés
Van, hogy ha úgy adódik és hárman sétálunk az utcán, akkor is mögém jön és rácsap vagy csak a kezével úgy tesz, mintha megmarkolná, és mindezt jó látványosan és beleélt arccal. Ő egyáltalán nem zavartatja magát, de engem már a pokolra kerget ezzel. Vagy mikor úgy sétálunk párommal, hogy a keze az én farzsebemben van, ő is megkérdezi: "Én is belenyúlhatok?" Már legtöbbször semleges arccal le se reagálom, hátha felfogja, de nem merek neki szólni, mert azonnal megsértődik és elkezd hosszú időn keresztül mazohista módon önsanyargató dolgokat csinálni meg mindenért bocsánatot kérni hogy ő mennyire hülye stb. és ez meg a másik oldal amivel szörnyen ki tud idegelni. Barátnőmnek mondtam már hogy ne hagyja mert az agyamra megy már, és ő próbálkozik is védeni, de a legidegesítőbb az egészben, hogy az anyjában egyszerűen nem tudatosodik, hogy a lányának a párja egy felnőtt ember és mindenkinek megvannak az intim zónái ahova csak a kedvesét engedi. Amikor meg pl náluk vagyok, akkor még időnként "célba veszi" a nemi szervemet is markolászás céljából. Én mindig odébb húzódok, ő meg utánam mászik pl. az ágyon mikor barátnőm ott fekszik mellettem. ÉS MÁR MEGŐRÜLÖK ETTŐL!!!! Lehet hogy ezt elolvasva néhányan nevettek kicsit de gondoljatok bele mennyire őrítő és nonszensz ez az egész... Tanácsokat várok, mit tudnék tenni...
2010. nov. 3. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt: legközelebb ne tinédzser lánnyal kezdj.

Másrészt: örülj, hogy nem az apja teszi ezt, mert

Harmadrészt: egy nőt könnyebb leszerelni, mint egy férfit. Mondd neki, hogy oda CSAK a lánya nyúlhat és ha ezt nem érti meg, akkor többet nem mész hozzájuk.

2010. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És a barátnődnek ennyire birkatürelme van? :O
2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hat en nem rohogtem rajta mert szerintem ez nem nevetseges. Szerintem az anyjanak tetszel vagy nem tudom de eleg feltuno jeleket add.

En a te helyedben megmondanam neki hogy ez nekem nem paszol, vegye figyelembe hogy mar felnot ferfi vagy es azert neked is megvan az intim szferad.


Ha meg is sertodik elmulik idovel en szerintem.:)


18/f

2010. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: a lánynak nincs apja, meghalt.


második válaszolónak: nincs birkatürelme, csak az anyja értetlen. Az erélyesebb odaszólás pedig azt eredményezné, amit a kérdésben már leírtam.

2010. nov. 3. 16:20
 5/17 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló, ez már megtörtént nem is egyszer, hogy erről beszéltünk, de visszatérő probléma sajnos.
2010. nov. 3. 16:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég határozott, az már biztos. Egy határozott férfival ezt nem merné megcsinálni. Valószínűleg tényleg tetszel neki. Nem írtad, hogy van e férj, "apuka", vagy barátja. Esetleg neki is panaszkodhatsz, majd ő leállítja :)


Ha bejön anyuka toljátok hármasban :) Na jó ez csak vicc volt.

Légy határozott és ne engedj egy tapodtat se, a legkisebb apróságot se ami zavar... mást nem tudok mondani.

2010. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Fülünyúl ***** válasza:

Anyuka valószínűleg b@szatlan és rád mozdult. :D Ha csinos, formás, vegyétek be egy hármas partiba. :D


Viccet félretéve, ezen a helyzeten másképp nem tudsz segíteni, mintha megmondod neki - akár négyszemközt - hogy téged ez zavar, és szeretnéd megkérni hogy ne csinálja.

2010. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Waze ki van éhezve az anyuka de kegyetlenül! Nem jöttél még rá? Itt az ideje kezelni a problémát! Találj ki valamit :D
2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pocahonsaurus ***** válasza:
nem schwolcz?
2010. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy szemét vagyok de már egy órája röhögök ezen:DDDD

amúgy sztem keféldmeg az öreglányt oszt lenyugszik

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!