Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy 17 éves fiú parfümöt kap a barátnőjétől? Milyen parfüm a legjobb szerintetek? Vagy inkább mást adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Szeintem vegyél neki nyigodtan! 20/L

2010. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik férfi parfüm is.
2010. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 X. Maté ***** válasza:

1 million


[link]

2010. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Miért lenne ciki? :) Én is voltam 17 éves, kaptam az akkori barátnőmtől nem is egyszer parfümöt, mert tudta, hogy szeretem őket. Ha ő nincs ellene akkor lehet ez egy jó ajándék. Célszerű valami olyasmit választani ami mindkettőtöknek tetszik. Kérdezd meg tőle milyen illatokat szeret és az alapján válassz.
2010. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tonino Lamborghini, Mexx, Puma és még sorolhatni lehetne. Jó ajándék lehet, mondjuk sztem olyat vegyél, amilyet használ is. Ha nincs ilyen, hát nem tudom, fenn áll az esélye, hogy nem fog neki tetszeni az illat.

19/F

2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja tényleg én elfelejtettem ajánlani valamit. :) Mivel nemrég óta használhat (már ha használ) parfümöt így valami kevésbé erős "biztonságos" parfüm lenne az ideális szerintem. Chevignon-Best of Chevignon, Clinique-Happy (bár ez inkább nyáron lenne jó) illetve Versace-Versus Blue Jeans-t vagy esetleg Bruno Banani-Magic Man-t mondanám egy ilyen korú srácnak. :)
2010. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vegyél neki Bvlgari-t piszok jó illata van


[link]

2010. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit szeret, mondd azt hogy szét szeretnél nézni valami boltba, és közben csakúgy menjetek be valami illatszereshez is (douglas pl), és ott nézelődjetek és kérdezd meg neki melyik tetszik a legjobban. De azért ne feltűnően:D
2010. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki, sztem ez lenne a legjobb választás: avon black suede touch

imádom az illatát!:D

2010. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
cool
2012. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!