Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy későbbiekben velem tud lenni?

Figyelt kérdés
A pasi akivel együtt vagyok 31 éves és most válik :| azt mondta, hogy nem tud megbízni a nőkben valahol jogosnak érzem ezt, de kicsit rosszul esik, hogy akármit csinálok nem tud bennem se bízni :( Azt mondta tegnap este nem szeret, hanem egyenlőre csak kedvel én viszont már szerelmes vagyok. 3 hónapja vagyunk együtt én 20 éves vagyok persze fiatal vagyok hozzá, de mindig is az idősebbekre buktam. Vele eddig minden szép kivéve ezt az egyet, hogy nem bízik bennem. Mármint bízik olyan szinten, hogy tudja, hogy nem kell más, csak fél attól hogy ugyan az lesz velem is mint a feleségével ha együtt leszünk évekig :| De ez jelentheti azt hogy később válás után velem tud lenni ?
2010. nov. 4. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem-e ő kergette el a feleségét? Nem tudhatod, hogy milyen lesz veled idővel. Talán ülj le vele beszélgetni a feleségéről.
2010. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te h*lye k*rva, 20 évesen egy 31 évessel?

Bújj el, és ne is gyere elő, csak ha majd valakinek kellesz te retkes brigitt k*rva

2010. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló onnan tudom, hogy nem ő kergette el a feleségét, mert ismerem őket évek óta és nem olyan a pasi. Szerette a feleségét, csak neki közbe jött egy másik szerelem ez már a nőnek a második házassága és a testvérei is mind2en elváltak.

2.válaszoló te meg mit pattogsz itt? Semmi közöd ahhoz, hogy én 20 évesen egy 31 éves pasit szeretek. Sajnálom, hogy te ilyen agyoniskolázott vagy és ezt nem értheted.

2010. nov. 4. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Te második válaszoló,nem attól k,,,va valaki,h 31 éves párja van 20 évesen,gondolom te is csak egy takony vagy,és el kell h mondjam a mai huszon éves fiúk egyenlök a nullával,normális értékrendjük sincs,már azt sem tudják miröl szól a férfiasság,csak nyávogó kislányok aki 20kg ot se birnak el csak ha telenyomják maguk kokszal,és többet vasalgatják a hajukat mint a lányok,húzhatnak is gyantáztatni meg szedegetni a szemöldöküket,mert kellenek normális nönek az ilyenek,

Kérdezönek üzenem,adj neki idöt, az majd úgyis téged igazol és kialakul magától

2010. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!