Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád egy nálad jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád egy nálad jóval idősebb srácnak hogy talán beleszerettél, vagy nem kezdeményeznél?

Figyelt kérdés

Vannak olyan jelek amelyek utalhatnak hogy bejövök a srácnak?

Türelmetlen típus vagyok szerintetek elmondjam neki hogy szeretem, tetszik?

Már utaltam rá, meg szerintem ő is szeretné vagy nem tudom.

Csak szerintem zavarja a korkülönbség.

Mit csináljak?

Értelmes válaszokat szeretnék!

Előre is köszi!


2010. nov. 5. 09:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Én nem vallanék szerelmet egy srácnak.Éreztem hogy szeretem mostani barátomat olyan 2 hét után.De nem mondtam meg neki, nem akartam megijeszteni.De ő 3 hét után mondta hogy szerelmes belém és az nagyon jól esett.Már együtt vagyunk majd 4 hónapja és azóta is szeretem, ha nem jobban mint akkor.:)

L18

2010. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
A korkülönbség sose baj .. :) nézd meg azokat a vén 80éves papákat akiknek 20éves barátnőjük van :D Meg szerintem a fiú (ha olyan) úgyis kezdeményez... de azért te is dobd be magad;) ha olyan jóban vagytok csinálhatsz neki vmi meglepit... vagy ilyesmit. ha ismered úgyis tudod hogy mit szeret. ezzel tuti még jobban felfigyel rád
2010. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

hát azért anyi korkülönbség nincs mint 60 év de kb ezt a 60-at oszd el 3-mal és adjál hozzá 5-öt..:D

szerintetek?

én próbálok mindent flörtök vele ő kacsingat, én mosolygok!

egyszerűen nem értem ezt a pasit komolyan, én az ő helyébe már rég elmondtam volna és nyomulnék mint azt állat.

mitől fél?

vagy csak szórakozik?

2010. nov. 5. 09:18
 4/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pacsi :)

Én éppen ugyanilyen helyzetben vagyok, lassan fél éve flörtölünk egy pasival, köztünk a korkülönbség 16 év.

Elképzelhető, hogy zavarja a korkülönbség, viszont amit nem írtál, hogy van-e családja? Az lehet a nagyobb baj, ha már elkötelezte magát.

Nem tudom, milyen viszonyban vagytok, hol ismerkedtetek meg és mennyit találkoztok, de szerintem csak akkor mondd el neki, hogy szereted, ha felkészültél az elutasításra is, tudod kezelni a következményeit.

Szerintem mosolyogj, flörtölj, beszélgess vele továbbra is, viccesen célozgathatsz is :)

Egyébként hány éves vagy?

2010. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25év korkülönbség?
2010. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
nálunk 20év van ,és én sem tudok kiigazodni rajta egyszer olyan mintha közeledne beszél ,kedves,közel jön hozzám,előre köszön..máskor meg mintha ott sem lennék. szerinted miért ilyen velem?
2010. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Előző, 9:52-es vagyok.

Gondolom még nem jöttetek össze, csak kerülgetitek egymást.

Nálunk ugyanez a szitu. Egyik héten elhalmoz bókokkal, ajándékokkal, következő héten hozzám se szól...

Szerintem maga sem tudja mit akar.

Nekem konkrétan megmondta, hogy képtelen rá, hogy békén hagyjon, de közben annyi minden van, ami miatt nem lehetünk együtt.

Vívódik ő is.

2010. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

éls éged nem boít ez ki hogy hogy egyik héten ilyen máskor meg amolyan?mert engem teljesen.


és nem tudom hogy csak játszik velem azért ilyen ,vagy tényleg tetszem neki?

2010. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
vagy csak kedvel.......?
2010. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

De kiborít, nagyon is. A hangulatom vele változik (ez most egy pozitív hét volt, egyébként).

Nézd, nem tudom, hogy nálatok pontosan mi van, milyen viszonyban vagytok, honnan ismeritek egymást, mennyit találkoztok, stb. Nem is várom el, hogy leírd ide, én sem tenném szívesen :) Viszont így nehezebb véleményt mondani.

Szerintem, ha valaki kedvel, akkor az mindig jófej veled, nem ingadozik. Az, hogy egyszer ilyen, máskor olyan szerintem (de ez abszolút szubjektív vélemény!!) azt jelenti, hogy maga sem tudja, milyen "kategóriába" soroljon Téged.

Próbáld úgy felfogni, hogy ez egy jó dolog, amiből erőt, önbizalmat meríthetsz, ami feldobja a napod (amikor éppen kedves), és éld az életed! Tudom, mondani könnyű.

2010. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!