Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágyom rá. Egyre jobban! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom rá. Egyre jobban! Hogy találhatnék végre egy 'normálisat'?!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokan elfogtok ítélni.. Vagyis, ahogy olvasgatom mostanában, mindig azt írják, hogy 14-15 évesen tanulni kell, barbizni stb :/


Tehát 15 éves vagyok.. Állítólag nem vagyok csúnya, sok pasinak bejövök (nem nagyképűségből)... És eljött az az idő nálam, hogy szeretnék egy pasit, akivel tényleg mindent meg tudok beszélni, osztani és mindketten szeretjük egymást...

Sok fiú ír levelet, vagy vesz fel MSNre, de egyikben sem érzem, hogy meg fogna valami.. Volt már egyébként pasim, de nem tartott hosszú ideig egyik sem ... Bár lehet, hogy elég gyerek voltam még AKKOR.

És mielőtt valaki írná, NEM akarok még szexelni, meg semmi...

Csak örülnék egy "társnak"

Keressek valakit? : / Vagy ne keressek, és 'egyszer' jön úgy is valaki??

Kicsit magányosnak érzem már magamat : S

Vagy legyek nyitottabb mindenki felé?

Adjatok tanácsokat !



Köszönöm..


2010. nov. 5. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne msn-en ismerkedj..
2010. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elég fiatal vagy még van időd társat találni.

amúgy ha dumálni akarsz csak dobj egy privátot.

Lehet több is lesz belőle... ki tudja ?

az élet kiszámíthatatlan.

2010. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem említettem, hogy msnen ismerkedem :)

Csak írtam, hogy többen felvettek már oda stbstb, de ha ott sincs közös téma, meg nem érdekel a fiú, akkor szerintem lényegtelen találkozni .. :)

2010. nov. 5. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Társ kell? Vegyél kutyát!

Egyébként mi a kérdés? Legyen, ne legyen? Döntsd el. Válassz ki valakit a sok udvarlódból, csak van valaki. Egyébként meg sztorizgatásra barátnőt tarts, ne barátot, mert hamar lekoccol.

2010. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21:39: lehet hogy nem érted. Ha nincs barátod/barátnőd akkor sem egy állat sem a barátok nem egészíthetik ki az űrt...Én már rohad régen egyedül vagyok és már szinte mindennel próbálkoztam de semmi sem enyhíti a "lelki magányt"
2010. nov. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, játszál, tanuljál, nem neked való még ez.
2010. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

@00:56


Én is egyedül vagyok, de ez a kérdés akkor is fura. A kutya poén volt. Bár van aki nyalatja magát vele...fúúúúúúj

2010. nov. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!