Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb ajandek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb ajandek? szeretunk egyutt fazni emiatt gondoltam Gordon egyik szakacskonyvere de mar arra is gondoltunk hogy meg tanulunk pokerezni ezert egy poker szett zsetonokal is jo lenne? Ja es az ajandek ferfinek lesz

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyetek inkább egy szex-társasjátékot egyszerűbb is közelebb is kerültök egymáshoz, nem lesz olyan gond hogy fújj ez a kaja retek sz@r lett vagy jajj megint veszítettem....
2010. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de azt írod, szerettek együtt fázni, az együtt FŐZNI helyett. Most ezen nevetek percek óta. Bocsi:D
2010. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a póker szett jobb ötlet, de nem ismerem a párodat. Amúgy szerintem inkább együtt főztök, mint fáztok. :)
2010. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vágjatok fát :)

am meg a póker is lehet szex-társas :P vetkőzős változatban :)

2010. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!