Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megfeleljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megfeleljek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy elhagyott a barátnőm, mert nem vagyok egy bulizós fajta és neki pedig az hiányzik, de én nem szeretek nagyon nagy tömegbe járni meg koncertekre, nem az én stílusomm és mondtam neki, hogy ha annyira szeretne, járjon el, de azon őrlődik, hogy én mit gondolok, pedig én csak hűséget vártam el mindig is, nem többet. Mondtam neki, hogy menjünk el kultúráltabb helyekre, étterembe, moziba, de nem akar. Bármit megtennék érte, elvinném már akárhová, de nem tudom miért nem képes annyit engedni a személyem felé, hogy ha elmegyünk koncerte is, ne kelljen a legnagyobb tömegbe belemenni. Én BÁRMIT megtennék érte, de ő nem képes ennyit se, és azt mondja nem tud megváltozni, és tudja, hogy én se tudok, pedig itt nem olyan nagy változás kéne, csak egy lépést tenni a másik felé. Másfél év után dobott emiatt és nem tudom, hogy mit tegyek, nem olyannak ismerem, akinek ilyen kicsinyes dolgok számítanának. Az tény, hogy az én stílusomat ne más mondja meg, én sem modom meg hogy más mit csináljon, de annyira szeretem, hogy bármire képes lennék, de azt mondja már nem szeret. Én 21 vagyok, Ő 18
2010. nov. 7. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha aztmondod mindent megtennél érte akkor elmentél volna bulizni vele, de férfivagy ha nemteccik valami akkor azlegyen:D a legnagyobb baj h aztmondta nemszeret. Énis ilyesmi helyzetben vagyok most lettem kidobva, mert szeret de nem szerelmes... 21F
2010. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ne add fel próbáld valahogy visszaszerezni ha szereted sztem várj kicsit ha mostanában dobott ki és sztem keresni fog ha hiányzolneki
2010. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Különben voltam vele, de én nagyon rosszul éreztem magam, és neki is roszul esett ez, mert látta, hogy nem érzem jól magam ott és nem akarja, hogy nekem rossz legyen, de magának is jót akar. Tanácstalan vagyok, én ezt nem látom olyan eget rengető problémának, azt szeretném, hogy önmagamért szeressen, mint én őt. Különben ihen, mondta, hogy szeret és barátom akar maradni, de én meg őrülten szerelmes vagyok belé és hibáink ellenére nem kéne így lennie.
2010. nov. 7. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni ilyen helyekre, az nem "hiba", hanem ilyen vagy. Ha így nem fogad el, akkor téged sem fogad el. És ha ő nem megy el veled kulturált helyre, akkor annyit is ér, valamint annyit is jelentesz neki. Szerintem.
2010. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ezzel egyre inkább tisztában vagyok, de mit tegyek, hogy megfeleljek neki anélkül, hogy nekem se lenne rossz és neki is meglenne a kedve?


Köszönöm a válaszokat, írjatok még többet légyszíves!

2010. nov. 8. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
hát a koncerteken is vannak az ülötombolok akik ott ülnek egy sör mellet és dumálgatnak jol érzik magukat én is ilyen társaságba járok és a barátnöm is ilyen bár én a tombolos fajta vagyok és néha betársulok közéjük iszok én is 1-2 sört aztán megyek vissza tombolni ez nálunk tökéletesen müködik
2010. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy sajnálom az olyan embereket, akik mások elvárásainak akarnak megfelelni. Adott egy csaj, akinek teljesen más az életvitele, gondolkodása, mint neked. Ugyan miért akarsz továbbra is vele lenni?! Ő elhagyott téged azért, mert más vagy. Ő nem kompromisszumképes. Te miért változnál meg érte, amikor ő nem is szeret téged? Mert nem szeret, ebben biztos lehetsz.

21/L

2010. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak adnék igazat.

Gyerek még, pár év múlva ő is másként fogja gondolni majd.

22/L

2010. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...jah és akkorra mér elveszített és cseszheti a rendes srácot...:S:)
2010. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!