Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekszünk ált. Féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk ált. Féltékenykedés miatt! Sokszor akartunk szakítani mikor idegesek voltunk egymásra de mikor lenyugszunk akkor minden rendben van! Minimálisan vagyunk szerelmesek! Mit tegyek hogy újra Szerelmesek legyünk?

Figyelt kérdés
Már 22 hónapja vagyunk együtt!Sokszor lebukott már hogy hazudott azok ilyen kisebb dolgok voltak pl:elment bulizni, stb. De ez azért is volt mert tiltottam neki hogy nélkülem menjen bulizni!
2010. nov. 9. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsoalt még lehet jó attól, hogy gyakoriak az összekapások, mert van, akiknél így működik.

Ha viszont az egyik fél hazudik a másiknak, a másik meg elő akarja írni a párjának, mit csináljon, ott már nagy bajok vannak. Senki nem birtokolhat egy másik embert, és az elveszett bizalmat is nagyon nehéz helyreállítani. Talán ezeket a dolgokat kéne legelőször tisztázni.

2010. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen az ha egy ember minimalisan szerelmes. ha mmegtudom,valaszolok.bar ketlem.
2010. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
először is ne mondd meg neki hogy csak veled mehet bulizni,hisz ha bulizni akar úgyis megteszi ha akarod ha nem. én pl elengedtem a párom az erotika kiállításra és mégis engem szeret(jó nem vagyok igazi nő hisz nem vagyok féltékeny:P)de ha lekötöd akkor csak rontasz a helyzeten, a szerelem alapja a bizalom
2010. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy elmész nélküle bulizni, vagy ő megy el nélküled, hanem az ha nem mond el dolgokat, vagy titkolózik, vagy hazudik, mert akkor nem lehet benne megbízni, akkor vaj van a füle mögött, nem mer valamit elmondani mer bűnös valamiben.
2010. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen idővel már rájöttem hogy ez így nem jó ezért elengedem,mivel nem akarom elveszíteni de valahogy mégse jó.

A minimális szerelmet meg úgy értem hogy sokszor érzem hogy nagyon szeretjük egymást,de van mikor nagyon tudom utálni és igazából nem várom azt h most nagy dolgot tegyen ha összeveszünk csak annyit h bocsánatot kérjek és akkor eltűnik az utálat.Viszont nagyon szeretném ha újra olyan lenne minden mint régen,hogy alig várjuk hogy lássuk egymást meg hasonló dolgok:)

2010. nov. 9. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
marhák nem vaj van a füle mögött csak el akarja kerülni a következő hisztit ezért már el sem mondja hogy bulizni megy mert azt hiszi már ettől is kivered a balhét, sok haverom panaszkodott a csajáról hogy nem engedi el ezért inkább suttyomban csinálják, mondtam hogy beszéljék meg és azóta harmónia van(annál ahol a csaj ezt meg tudta érteni)és amit te írsz az elején van a szerelemnek aztán jön a megszokás ugyanúgy szeretik egymást de már nem akkora lánggal, persze tisztelet a kivételnek de úgy 5 év után kiderül hogy bírja e még egy pár vagy sem(mármint hogy jó e neki hogy monoton lett a kapcsolat)ennyi
2010. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!