Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám visszahódítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám visszahódítani a barátnőmet mitcsináljak és mit NE csináljak hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor és miért szakítottatok? Szeret még?
2010. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
na írd le mi a szitu, hány évesek vagytok és én segítek, már visszahódítottam párszor a bnőm. hátha tudok segíteni
2010. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha elcseszted akkor sehogy. Ha meg ő lépett le, akkor nincs értelme...
2010. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 évet voltunk együtt és a héten szakított mert már nemszeret annyira mint régen meg hogy egyedül szeretne lenni a barátnőivel elmenni bulizni. De mondtam neki hogy attól elmehet hogy együtt vagyunk de hogy az nemolyan. Végülis mondta hogy szeret még de nemérzi azt irántam mint régen. Meg abba egyeztünk hogy meglátjuk milesz az elkövetkezendő pár hétben és meglátjuk. De énmég ugyan úgy szeretm őt és ugyan úgy érzek iránta. Valahogy újra elkéne érnem hogy hiányozzak neki és belém szeressen. Ő:17 Én: 18
2010. nov. 9. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
igen ha már mondtál neki olyanokat h maradjatok együtt nagyonszereted stb akk most hagyd sztem egy kicsit talán még csajozhatnális attól féltékenylesz tutira de nevidd tulzásba csak lása h más lányokal beszélsz megnecsald hamég visszaakarod kapni, vagy ha nemis akk csak lása h feladtad és nem kullogsz utána akkor megfog keresni.. neki is hiányzolmajd de lehet nem egyből kis időkell neki. Ha nyalizol neki hát nemhiszem h visszamegy csak ha elhamarkodottan döntött és még szerelmes beléd csak valamivel felbosszantottad ezt a tanácsot lányoktól kaptam.
2010. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

már 3 különböző srácot is sikerült visszaszereznem, és az újrakezdés után mind a ketten tanultunk a hibáinkból, és sokkal jobb lett a kapcsolat.

ami kell hozzá

-ADJ NEKI IDŐT!!!!a kapcsolat időtartamától függően,minél többet voltatok együtt, annál több időt kapjon, h rájöhessen, szeret-e még és veled akar-e lenni.

-ne hívogasd, ne írj smst, semmi!!akármilyen nehéz is

megállni

-gondold végig: biztos h szükséged van rá azok után h kidobott?megérdemel ő téged?

-ha újra beszélnétek, ne rögtön az összejövés témájával támadd le, előtte beszélgess vele, h merre jártatok, miket csináltatok a külön töltött időben

-lássa rajtad h megváltoztál abban, ami miatt szakított veled.beláttad, h igaza volt, és változni akarsz


ha még szeretitek egymást menni fog

2010. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A lényeg barátom, hogy a nők a független férfiakra buknak. Ezt nem úgy értem, hogy nincs senkijük, hanem lélekben függetlenek. Imádhatnak egy nőt, de nem függnek tőle. Ez a lényeg, ezt egy életre jegyezd meg! Ha a nő azt érzi, görcsösen ragaszkodsz hozzá, eltávolodik tőled, mert a nők szeretik, ha irányítják és okosítják őket, bánnak velük.


Jelen helyzetedben a legfontosabb, amit tenned kell, hogy mint a víz, beszivárogsz saját lelked legmélyebb zugaiba is, megvizsgálod, milyen körülmények között lett tiéd a nő, miért akartad, mi volt előtte, mit éreztél, mit gondoltál, amikor találkoztatok, és akkor rájössz, hogy mi is neked ez a csaj. Ha megvan, hogy mire vágytál akkoriban, máris közelebb kerültél az önmegismeréshez. És akkor már a csajt is bele tudod illeszteni. A ragaszkodásod valódi okát keresd meg. Attól persze még ugyanúgy tetszhet a nő, de már nem fogsz függni tőle, mert ismered az életedben betöltött szerepét. A fegyvere már nem hat rád, mert kiismerted.


Gyakorlatra lefordítva: ha már tudod, hogyan babonázott meg téged, szabaddá válsz lelkileg, és ezt a nők megérzik. Magadban, gondolatban és szívben mondj le a nő aktuális vonatkozásairól (hogy pl. jaj, de hiányzik, csak ő kell nekem, nélküle meghalok), és akkor hirtelen megszűnik a szívszorító fájdalom, a tudat, a figyelem beszűkülése, és ezt a nő azonnal megérzi. Anélkül, hogy bármit is írnál vagy mondanál vagy üzennél neki. Ezt hidd el, kedves ismeretlen. Ha fejben oké vagy és le tudsz mondani a magaddal hozott vágyaidról, melyekről pillanatnyilag azt hiszed, csak egy bizonyos nő tudja kielégíteni őket, nemcsak felszabadulsz, de a szukád is azonnal tudni fogja. És akkor már nincs más dolgod, mint várni, hogyan fog nyomulni a csaj és egy jót mosolyogni magadban, hogy te ezt előre tudtad. De vigyázz, amire rájöttél, azt folyamatosan gyakorolni kell, mint a biciklizést, egészen addig, amíg reflexből nem jön, mert könnyen visszaesik, elesik az ember fia. Menj el sétálni vagy bambuld a tévét és ne félj szembenézni a félelmeiddel, ha kell a halálon túlra is el kell menned gondolatban. Férfinak születtél, küzdened kell, de férfitársaid milliói állnak mögötted.

2010. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Csak hát ő úgyvan hogy próbálja túltenni magát rajtam.. :( remélem van még esélyem hogy újra belémszeressen és együtt legyünk.
2010. nov. 9. 19:52
 9/14 A kérdező kommentje:
Van még egy bökkenő hogy ugyan abba a suliba járunk. Akkor csak simán mennyek el mellette köszönök neki és ennyi? Próbáljam azt kimutatni hogy már túltettem magam rajta bármennyire is nehéz?
2010. nov. 9. 20:03
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyálltalán ne is beszélljek vele interneten,személyesen,telefonon?
2010. nov. 9. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!