Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Érdemes rákérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes rákérdezni? (a többi lent)

Figyelt kérdés

A párom ült előttem a gépnél. Kb fél órája ideültem, meg akartam nézni a maileket. Betölti a freemailt, nyomnék rá a kijelentkezésre, láttam, hogy a páromé, ekkor akadt meg a szemem az "xy shared her nude pics with you" és a "these horny girls viewed your profile" mondatokon. Mindkét mail olvasva, mindkettő feladója "fling.com". Lehet, hogy le kellett volna állnom, de nem tettem, megnyitottam az oldalt... a profiljában minden stimmelt, város, életkor, stb... érdeklődés: "women, threesome+, open for relationship"

Ja, még valami: megpróbáltam először a főoldalról belépni, tudom a jelszavát, ugyanazt használja mindenhová, de ide nem volt jó, ezért töltöttem be az e-mailből....


Ilyenkor mi van? Szerintem minden rendben van a kapcsolatunkkal minden téren, de ez most megrendített ebben a hitben egy kicsit. Rákérdezzek? Egyáltalán miért regisztrált?


2010. nov. 10. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
első körben lehet, hogy csak spam. Másodikban lehet, hogy csak szeret nézelődni. Gondolatban megcsal :) olyan dolgokat láthat, amit otthon nem mer kérni, mert "perverz" lehet. Amúgy ki tudja, de szerintem nagyon nagy esély van rá, hogy a kapcsolatotokban továbbra is rendben van minden
2010. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos nem spam, konkrét regisztráció azzal a névvel, amivel mindenhová regisztrál.
2010. nov. 10. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy évekkel ezelőtt regisztrált, csak nem törölte és az emaileket még mindig küldözgetik neki.. nem fog egy amerikai csajjal lefeküdni (nem néztem az oldalt de gondolom nagyrészt amcsi emberek vannak rajta), nyugi :D
2010. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Regisztráció ideje: 2010.okt.15.

:S és elvileg vannak magyarok, viszonylag sok (én sem néztem át teljesen, de van ilyen "ajánlás", ahol csak magyar csajok képeit dobja ki..... na itt nyomtam meg a kis x-et)

2010. nov. 10. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne olvasd az iméleit, csak kezdj el maszturbálni előtte és isteníteni fog.
2010. nov. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na... Rákérdeztem. A válaszaitok kombinációit válaszolta, úgyhogy mindenkinek megy a zöld kéz :)

Még az utolsónak is, bár a Te ötleted már nem újdonság :)

2010. nov. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!