Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az emberek többsége - főleg a férfiak, de a nők is - sokszor csak azért csinálja az anális szexet, hogy kipróbálja, elmondhassa, hogy "én már ezt is csináltam"?

Figyelt kérdés
De valójában nem is igazából kívánja, csak kíváncsiság az, amit érez.
2010. nov. 11. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mert "divatos" vagy nemtudom....de szerintem rohadt nagy idiótaság... miért nem elég a természet által felkínál "odúval" megelégedni???? aztán lehet én vagyok a gyepesedett fiatal generáció egyik tagja..:D
2010. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kíváncsiság vezérelt, de soha eszembe nem jutott volna, hogy hangoztassam másnak azt, hogy volt benne részem.
2010. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsiságból próbáltam ki, de sosem hangoztattam senkinek, egyedül a jelenlegi barátom kérdezte, hogy csináltam-e már úgy. :) De nekem igazából eléggé tetszett a dolog, nem fájt, sőt élveztem is, nem csak divatból volt. :)
2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Okés, értem az utóbbi két választ, de a kérdésem még mindig az, hogy MIÉRT?


Tehát konkrétan, ha a nők azt mondanák, hogy ők egész életükben kívánták azt, hogy análisan behatoljanak nekik, a férfiak pedig azt, hogy betehessék a péniszüket egy nő végbélnyilásába, akkor megérteném, de ez itt nem egyszerű szexuális vágy, a jelek szerint, hanem kíváncsiság. :)


Nem tudom ennél érthetőbben megfogalmazni. :)

2010. nov. 11. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha mondjuk nem ez jönne mindenhonnan, gondolok itt az internetre, meg egyéb információforrásokra, amik hangoztatják úgymond az anális szexet, szóval ha ezek nem lennének, akkor is megfordulna az emberek fejében?? mert szerintem nem, szóval valamiféle köze a "divatnak" csak van hozzá.. én úgy gondolom.
2010. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi baj van azzal h kíváncsiságból kipróbálsz dolgokat és rájössz h iszonyat jó? :)
2010. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Miért, mi baj van azzal h kíváncsiságból kipróbálsz dolgokat és rájössz h iszonyat jó? :)"


De arra, hogy jó, semmi garancia nincsen, amíg ki nem próbálod. :)

2010. nov. 11. 14:41
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A szeretőm, aki anno a fél világot végigdugta, neki ez amolyan utolsó bevehetetlen akadály és folyton ezt akarja nálam is próbára tenni, mert a latinoknál, vagyis Ő chilei, csak akkor van meg egy nő teljesen, ha análisan is odaadja magát és folyton be akar próbálkozni.Ez náluk amolyan szextrófea. Nem tudom mit élvez benn, de elég kíváncsi az ilyenekhez..én meg nem.
2010. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kíváncsiság az egész életet végig kíséri és majdhogynem ez hajtja előre. Ne gondolj nagy dolgokra,de mért kóstolsz meg egy új kaját? Mert kíváncsi vagy az ízére,ha már más is eszi és azt mondja,hogy finom. Ez csak egy egyszerű példa,de nap,mint nap csinálunk valamit pusztán kiváncsiságból. Ha elmész a vidámparkba és felülsz a top spinre,akkor is kíváncsi vagy. Ezer meg egy példát tudnék mondani és az anális szex is ilyen. Nem arról van szó,hogy fúú,erre vágytam egész életembe,csak ha átfut az agyamon és érdekel,akkor miért ne? Annyira nem perverz és abberált,űbergáz dolog,hogy ne tehessem meg anélkül,hogy ezzel mást megsértenék vagy valami. A szex pedig nem az a dolog,ami a megszokottságok alapszik,több éves kapcsolatokban általában jönnek az újítások,kiegészítők,ruhák és az anális szex,igen. Kíváncsi vagy,kipróbálod,eldöntöd,hogy jó vagy nem és aszerint űzöd vagy nem. Ehhez senkinek semmi köze nincsen, nem híresztelni való dolog,de egy anonim oldal keretei közé szerintem belefér,hogy azt mondhassam,hogy én igenis űzöm,nő létemre és a miértje nagyon egyszerű,kipróbáltam és élvezetet okozott,ezért úgy döntöttem,hogy művelni fogom továbbra is. Nemrég a kagylót is kipróbáltam,de nem ízlett,ezért valószínűleg nem fogok többet enni. Remélem érthető az egyszerű és szerintem logikus magyarázatom. Senkinek nem mondom,hogy csinálja,mindenkit megértek,akinek nem szimpatikus a dolog,de azért fogadjuk el és gondoljuk át mások érvekkel alátámasztott véleményeit.
2010. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

16:51


"Kíváncsi vagy,kipróbálod,eldöntöd,hogy jó vagy nem és aszerint űzöd vagy nem. Ehhez senkinek semmi köze nincsen, nem híresztelni való dolog,de egy anonim oldal keretei közé szerintem belefér,hogy azt mondhassam,hogy én igenis űzöm,nő létemre és a miértje nagyon egyszerű,kipróbáltam és élvezetet okozott,ezért úgy döntöttem,hogy művelni fogom továbbra is."


No és írtam én bármi rosszat is az anális szexről? :D Vagy arról, aki csinálja?

2010. nov. 11. 17:42
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!