Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapunk erre valaha választ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapunk erre valaha választ? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Szóval igaz az,hogy ha valaki valakit nagyon szeret,akkor sosem szakítana vele? És mindig biztos az érzéseiben...?


Szóval akkor ha valaki valakivel naponta úgy van,hogy nem érdemes együtt lenni hiába szereti,akkor igazából nem is szereti?


Mert az én barátomról mindenki azt mondja,hogy tuti szerelmes belém. De mi így vagyunk,hogy sokszor arra jutunk,hogy a sok vita miatt mégsem kellene folytatni,de aztán mindig ki akar békülni. Szóval nem értem.

21hónapsak leszünk.


A kérdésre válaszoljatok úgy mintha általános lenne csak,aztán az én külön esetemre lécci külön.:)


2010. nov. 14. 20:30
 1/8 Moszuke ***** válasza:

jól vettem ki a szavaidból hogy te nem szereted őt?..


de g*ci vagy.. ha nem szereted mért nem hagyod el?

csak idő kérdése és nemet fogsz mondani 1 vita utáni békülésre.. csak ezzel az a baj hogy a fiú közbe folyamat szeret és rád pazarolja az idejét a lelkét.

hümpf!

2010. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha valaki szeret valakit, néha za is elbizonytalanodik

egy kapcsolatért tenni kell és odfigyelni

a ti esetetekben gyanítom nagyobb a félelem az ismeretlentől(milyen külön, a párom már mással van)és lehet ez a félelem tart titeket össze

ez elhúzódhat örökké is

2010. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én csak áltaálnosságban válaszolnék...mert rólatok kevés az információ, ennyi alapján nem lehet...

saját tapasztalataim alapján viszont néha nem elég a szeretet, szerelem. Hiába kölcsönös, néha egyszerűen nem elég. vannak áthidalhatatlan problémák.

2010. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Húú... én úgy gondolom, hogyha valakit mindennél jobban szeretnék, de ő megalázna, vagy akármi más dolog akkor én szakítanék vele, hiszen nagyot csalódnék benne, és ha arra képes, amit cisnált, akkor ő nem is igazán szeret.


A másik kérdésre a válaszom pedig az, hogyha valakit szeretek, és vele vagyok, akkor nem gondolom azt, hogy nem érdemes vele lennem, hiszen akkor már nem is szeretném, ha ezt gondolnám.


Milyen súlyos vitákról van szó? vagy inkább a mennyiség a zavaró tényező? próbáljatok meg türelmesebbek és elfogadóbbak lenni egymáshoz, ha midnig vissza akar menni hozzád, akkor nyilván szeret. Te is szerelmes vagy még belé?


20/L

2010. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fiatalok vagyunk.

Én félek,hogy milyen lehet nélküle,de róla nem gondolnám,hogy azért van velem...ő megmondta,hogy ha velem vége,mással se lesz...

2010. nov. 14. 20:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Hülyeségeken veszekszünk és sokat.

És igen..én csináltam valamit,amin neki nehéz túllépni...

de nem tudom mit tehetnék,hogy jó legyen.

Mert 2-3napig oké minden..aztán robban a bomba. És legtöbbször nálam.

2010. nov. 14. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet jobb lenne mindkettőtöknek, ha ott hagynád. Az elején tuti padlón lenne, és szerintem te is. De muszáj fairnek lenned vele, te már szerintem nem vagy belé szerelmes, ne tedd akkor ezt vele...
2010. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moszuke ***** válasza:

****ő megmondta,hogy ha velem vége,mással se lesz...****


ez érzelmi zsarolás. elég csúnya dolog. olvass utána.

ajánlani tudom a

#Barbara Pease - Allan Pease - Miért hazudik a férfi, miért sír a nő# könyvet.


írnak a kommunikáció szakadék áthidalásáról is.

érdekes olvasmány:)

csak hát kicsit elkéstél már vele:)

2010. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!