Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik most velem? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik most velem? Én rontok el mindent?!

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos 18 éves lány vagyok,normális felfogással és értékrenddel,jó alakkal és szép arccal( ezt közlöm,miután megkaptam azokat a hozzászólásokat,hogy biztos ronda vagy stb.. ), volt már komolyabb kapcsolatom, szexuális életem is volt stb. Mégis az utóbbi egy évben egyszerűen semmi nem jön össze szerelem terén.. 1 éve ért véget a legutóbbi komoly kapcsolatom,azóta is volt számos jelentkező,de egyszerűen akik kellenének,azok csak a szexre mennek.. Komolyan mondom,el sem tudom képzelni, ennek mi lehet az oka.

Nem vagyok ribanc, nem öltözködöm kihívóan,nem is viselkedem úgy! Nem kavarok egyszerre 10 valakivel, és szeretem alaposan megismerni az illetőt, mielőtt bármi is történik köztünk... Mostmár azon a ponton vagyok,hogy már keseregni sem tudok, mert ha még csak nem is én kezdem az ismerkedést,hanem a másik nem, akkor is az lesz a vége,hogy ő(k) csak szexet akarnak... Próbáltam magamban keresni a hibát,hogy miért lehetséges ez, valamit rosszul csinálok-e ,de egyszerűen nem találok választ a kérdésre.. Ennyire megváltozott volna a világ? A szerelem szó így megkopott.... ? Elég szomorú....


2010. nov. 15. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ennyire megváltozott volna a világ? A szerelem szó így megkopott.... ? Elég szomorú...."


Jaj, azért nem kell ennyire túldramatizálni... A páromnak 31 évet kellett várnia rám, te még csak 18 vagy, nem késtél le semmiről. Mielőtt összejöttünk, mindkettőnknek csak rossz, illetve rövid kapcsolatai voltak. Hetedik éve vagyunk együtt. A lényeg, hogy legyél kicsit türelmesebb.


Plusz ami még esetleg számíthat, hogy próbálkozz egy kicsit idősebb korosztályban nézelődni, ne a sajátodban, 18 körül a fiúk nagy része még nagyon kajla. Inkább 20 fölöttieknél nézelődj, komoly, intelligens lánynak tűnsz, biztosan jól ellennél egy 20-25 éves fiúval.


26/N

2010. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szomorú valóban...

Egyébként nem vagy átlagos. Még ha lenne értelme is annak amit írtál, hogy átlagos vagy, akkor sem lenne igaz.:)

2010. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írjál blogot. Ez nem ide való.
2010. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves első válaszoló,sajnos a 20-25 évesekkel is ez a helyzet.. :/ mostanában csak velük ismerkedtem, és ugyanezt tapasztaltam.. bár lehetséges,hogy mindig a rosszat fogom ki.. Türelmes leszek,ígérem!
2010. nov. 15. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nos, hát akkor legyél nyitottabb a 25 felettiekre is! Látod, köztünk is 12 év van, és tökéletesen megvagyunk! :) A lényeg az összhang. És bizony a türelem... :)

2010. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot,igyekszem megfogadni! :)
2010. nov. 15. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi gond, nyugi. Leírásod alapján én is ugyanolyan vagyok, mint te, külsőre belsőre egyaránt. Én 19 vagyok. Most van először (2 hónap) komoly kapcsolatom. Engem is csak megfektetni akartak, jól be is csaptak, el sem tudtam hinni, hogy van ilyen fiú, mint a barátom.:)

Szóval a válasz a kérdésedre: a legtöbb fiatal csak a testi örömöket keresni, hogy kibulizhassa/pasizhassa/csajozhassa magát, nem sokan érettek meg egy olyan kapcsolatra, amilyen mi szeretnénk. És nagyon nehéz megtalálni a megfelelő embert egy olyannak, akinek nem torzult el az értékrendje.

De azt tudom tanácsolni, hogy ne tedd lentebb a lécet:)

Majd meg fogod találni. És volt is már komoly kapcsid, írtad...tehát semmi gond. Főleg hogy 1 éve vagy csak szingli. Én képzeld el 13-14 éves korom óta csak az átb*szásokat kapom, 2-3 hét után mindenféle undorító praktikával még belőlem provokálták ki a pasik, hogy szakítsam meg a kapcsolatot. A mai napig nem tudom leépíteni a vastag falat, amit magam köré vontam, nem is fogom tudni soha, mert ahhoz már sokat hazudtak nekem a pasik...de a barátom kitart és tisztel, ez nekem mindennél többet ér:)

Hajrá neked is és lazulj el, mert nincs baj:)

2010. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Kitartok,előbb-utóbb úgyis összejön a dolog,remélem :) Neked pedig sok sikert, és sok boldogságot a jelenlegi barátoddal! ;)
2010. nov. 17. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz már várj egy kicsit ez még csak egy év ,örülj hogy egyelőre ennyi a problémád ha később lesz nagyobb majd akkor sírj sztem.Augy lehet hogy szerény vagy de lehet hogy túl szép a sok fickó meg kanos
2010. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg az utóbbi 21 évben nem jött össze semmi a szerelem terén. Persze próbáltam erőltetni a dolgot, de ez nem megy. Olyannal egyszerűen nem tudok együtt lenni, akit nem szeretek igazán. :(


21F

2010. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!