Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Örülnétek neki, ha a barátnőtök énekelne meg táncolna nektek? (nem erotikusan)

Figyelt kérdés
17/L vagyok, két legjobb bnőmmel és mindhármunk pasijával (azaz 6an) alakítunk hónapok óta egy társaságot, gyakran lógunk együtt, gyakran csinálunk "6os randikat", közös programokat. MI csajok, 3an, kitaláltuk, h karácsonykor a fiúk ajándékon kívül még kapnak egy kis apróságot tőlünk.:) Szeretnénk írni egy dalt, ami rólunk szól meg a szerelemről, meg az első közös karácsonyról. Ehhez be szeretnénk tanulni egy táncot, és ezt előadni nekik mikor összegyül a társaságunk. Szerintetek értékelnék? Vagy hülyeség? Mert ha nem tetszene nekik, akkor inkább nem égnénk.:D
2010. nov. 16. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nincs barátnőm.
2010. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

inkább csináljatok orgia partit az sokkal élvezetesebb

amúgy jó ötlet csak gyerekes, de hát még gyerekek vagytok :D

2010. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne legyen kinos a dolog, igen jónak kell lennetek, ami valószinütlen - inkább hagyjátok ki, mert külöben csak eljáratjátok magatokat.
2010. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Necces. Táncot is max külön-külön petting gyanánt. Énekelgetést meg mellőzném.
2010. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha az összes lány a mellét megmutatná, jólesne.
2010. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Közösen semmiképp. egyenként( ének nélkül) a tánc még talán oké
2010. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet!


Csak tanuljátok meg jól. Biztosan fog tetszeni nekik. Szerintem semmi égő nincs egy párkapcsolatban. A megasztárban ott égő, ha valaki nem tud énekelni. :) De otthon nem.

2010. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha jó barátok vagytok, akkor OK.

Nem azért, mert jó, hanem annyira szar, hogy már jó. Szétröhögném magam, de inkább értékelném, mint égőnek tartanám. Persze ez a dalon is múlik, ha túlkomolykodjátok, az tényleg ciki, mert valljuk be, azért ez poén kategória. Nem a tartalma, hanem az előadás :)

2010. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tánc nélkül és egyesével nekem bejönne, egyébként nem.
2010. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tánc nélkül, ruha nélkül, egyesével bejönne.
2010. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!