Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, a vőlegényem 28. Jogos a többiek felháborodása?

Figyelt kérdés
A válaszotokat légyszi indolokjátok meg! Köszönöm
2010. nov. 16. 17:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont elég korai.

ne csinálj egy házasságot, aminek válás lehet a vége.

2010. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
A "volegenyednek" megis mi a defektje, hogy nem talal korabeli baratnot. En 26 vagyok, es sosem allnek le egy 17 eves gyerekkel! Es itt senkinek sem akartam megbantani az erzeseit, de ez teny. Egy 17 eves ember meg erzelmileg instabil, eretlen (hazassagra a mai vilagban) gyerek!
2010. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont!!!!
2010. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást!
2010. nov. 16. 17:50
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:50


Amit az együttélésről írtam, akkor is fenntartom. Nem hiába van a mondás: "Lakva ismerszik meg minden ember".

A családod felháborodása meg, ha nem is nevezzük úgymond "jogosnak", az aggodalmuk mégiscsak érthető. Hol fogtok pl. lakni?

2010. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%

A generáció különbség. Az, hogy te még a tanulmányaiddal foglalkozol, ő már dolgozik. Azt amit te átélsz most, azt ő már átélte. A te érdeklődési köröd olyan dolgok iránt lobban fel amikből ő már kinőtt, vagy mint férfi egyáltalán nem is tartotta soha számon..

Az, mondjuk jelen esetben nem annyira problémás, hogy ő már lassan vagy netán MÁR gyereket szeretne. Ez tőled még távol áll. Nem azért, mert nem tudnád felnevelni. Csak azért, mert a te életed még szinte el sem kezdődött az övé meg már sínen van. Az ,hogy milyen irányba az nem lényeg.

Ha összeültök valamelyikőtök baráti társaságával teljesen más az egész. A téma, a viselkedés, a szemlélet. Egyszóval MINDEN nagyon más.

Persze, mivel a szüleid illetve a barátaid sem tudnak meggyőzni akkor én se és senki más se fog tudni az ellenkezőjéről, mert te úgy érzed, hogy semmi felháborító nincs ebben.

És most nem mennék annyira előre, de mivel írtad ,hogy a vőlegényed leírom még így az utolsó szó jogán.

Mikor ő 60 éves lesz te még csak 50 se. Nem mehettek el kirándulni, mert ő örül ha él és mozog, te viszont még pörögnél felfele avagy lefele. A generáció különbség ott fog még csal felerősödni.

Lehet most minden szép és jó és csodás, de egy veled egykorú vagy max pár, egynéhány évvel idősebb fiúval sokkal jobban tudnád érezni magad, még ha hihetetlenül is hangzik, mivel a mai fiatalság elég komolytalan... De vannak még kivételek!!!

2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytam!

Az együttéléssel mi a helyzet? Ő dolgozik (és te is) butikosként 70 ezerért végzettség nélkül. Tudom, ilyenkor jön a majdcsak lesz valahogy, meg megoldjuk a szerelmünk kitart duma...

A másik alternatíva, hogy csak ő dolgozik, te tanulsz tovább és függésben élsz TŐLE. Idő után mikor a lángok alább hagynak ennek csak rossz vége lehet. Kíváncsi lennék a közös beszélgetéseitek témáira és gyakoriságaira. Ez meghatározó nagyon hiszen sok egyidős pár sincs azonos érettségi szinten.

2010. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

De akkor is szeretjük egymást, és ez ellen nem tud mondani senki semmit.

Nála laknánk, ha befejeztem az iskolát.

2010. nov. 16. 18:04
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hatarozott velemenyed van, akkor minek teszel fel itt kerdeseket, majd folytatjuk a temat 10 ev mulva, mikor elvalt kisgyermekes anyuka leszel, es vered a fejed a falba.
2010. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egy baromság, hogy 30 év múlva te fiatal leszel ő meg öreg. Pont fordítva! Minél idősebbek lesztek, annál kisebb a relatív korkülönbség, hiszen a nők - sajnos - gyorsabban öregednek. Én a 17 évedben látom a problémát. Túl fiatal vagy még a házassághoz, akárki is legyen a vőlegényed. Várj még. Elcseszed az egész életed!
2010. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!