Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányként milyen informá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként milyen információforrásból tudom megtanulni, hogy hogy legyek majd tökéletes feleség?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
definiáld a "tökéletes feleség"-et.
2010. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, életem értelme, hogy szolgáljam a majdani férjemet majd... Ezért lenne fontos.


L19

2010. nov. 18. 13:57
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
megpróbálom megfogalmazni.ááá,ezt nem lehet ehhez rengeteg élet tapasztalat kell....csak éld az életet és ennyi.az a lényeg h ha történik veled vmi akkor mindíg keresd az okát.és próbálj reálisan látni,gondolokodni.így biztos jó feleség leszel
2010. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hogy szolgáld? Akkor inkább a tökéletes rabszolgára kérdezz rá. Feleségként nem az a dolgod, hogy szolgád a férjed, hanem hogy kiegészítsd, teljessé tedd az életét, miközben ő teljessé teszi a tiédet.
2010. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Jesszum, van még nő aki képes ennyire lealacsonyodni és megalázkodni egy férfi előtt?

Tudod, te meg is érdemled. Tipikus az a fajta akit majd ver a férje, meg megerőszakolja aztán mikor a gyerekeit veri agyon, akkor sem szól semmit...

2010. nov. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát rosszul látjátok ezt sztem,dehát a ti életetek,ti tudjátok.
2010. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül leszek olyan. Az én anyám sosem alázkodott meg apám előtt, mégis verte, ivott...
2010. nov. 18. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a verés után nem hagyta ott, akkor igenis megalázkodott.
2010. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes feleség?Nem kell annak lenned!Elég jó feleségnek kell lenned, elég jó anyának, ezt a pszichológia is így tanítja.Olyan úgy sem lehetsz, hogy mindenkinek megfeleljen a viselkedésed, stílusod stb. Egy férfit nem kell kiszolgálni!Ma már egyenjogúság van.Megosztjátok a házi munkát, a gyereknevelést, a pénzkeresést.Sajnos olyan pasit, akinek ez jó, kevés találni, de rabszolgának sem jó lenni.Akkor is elhagyhatnak, tapasztalat!
2010. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Számomra pedig kifejezetten tetszik, hogy egy nő így viselkedik. De én fiú vagyok, nem tudok segíteni :(

F/18

2010. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!