Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez? Azért keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Azért keres, engem 1 csaj mert Velem legyezgeti a hiúságát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
pfff...ne dőlj be neki xD
2009. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb anyit hogy te érezteted vele h jó,szép,okos...Melet érzi szépnek magát...

De kb eggyet értek az előttem szólóval ez kamu szövegnek tűnik nekem...

2009. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az ért mondták mert én nem keresem a csaj mert nem jőt ősze velem ő meg keres 1 idő után
2009. jan. 12. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem vilagos a kerdes, honnan tudjam, miert jott ossze veled a csaj??Nem is ismerlek egyikotoket sem, azt meg plane honnan tudjam vagy tudjuk hogy ez a valami mit jelent. Mondj reszleteket, ha valaszt akarsz.
2009. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán írj részleteket, mert így kb annyit tudok válaszolni, hogy vasbeton.
2009. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem azt jelenti,ha te menő pasi vagy,akkor azért jár veled,h bekerüljön a menő csajok közé,vagy a társaságodba..szaal. érdekből lenne veled,semmiképp szerelemből.
2009. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is világos a kérdés meg a helyzet is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. .

Azt jelenti, hogy mindannak ellenére, hogy nem akar járni veled, azért még tetszik neki, hogy te járkálsz utána és kimutatod neki, hogy az elutasítás ellenére is tetszik. :D

2009. jan. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!