Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha valaki párkapcsolatban van de nagyon le akar feküdni egy másik személlyel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
ha férfi akkor teljesen normális.
2010. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha szerelem nélküli párkapcsolatban él, akkor normális.. De szerintem ha szerelmes vagy a párodba, akkor nem akarsz mással lefeküdni. Nekem sosem fordult meg a fejemben, pedig a barátom volt az 1. nekem. És Ő is mindig azt mondja, hogy csak én kellek neki és sosem próbálná ki mással (pedig volt már, hogy felajánlottam neki...). Mondjuk én nem is lennék együtt olyannal, akibe nem vagyok szerelmes... 19/L
2010. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
annyira h elgondolkodik a megcsaláson is... :/ elég komolyan... úgyértem, szerintem ha valaki szerelmes akkor nem érezne égető vágyat arra, hogy lefeküdjön szerelmén kívül mással... vagy mégis? :/
2010. nov. 20. 00:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. HA már ilyenen gondolkodik, akkor ott elmúlt a szerelem :(
2010. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes, ha elégedett a kapcsolattal, akkor egyáltalán nem. Ha valami hiányzik a kapcsolatból, vagy már elmúlt a szerelem, esetleg nem is volt, akkor normális.
2010. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

akkor komolyan nem értem... o_O :(

Köszi szépen a válaszokat! :)

2010. nov. 20. 01:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek van kapcsolatban?
2010. nov. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez az, amit én sem értek... :D
2010. nov. 20. 01:15
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

hát nem normális de előfordul,velem is megesett,hogy szerelmes voltam és lefeküdtem egy másik lánnyal,a csajom nagyon visszafogott volt,és mar hiányzott egy jó szex

21f

2010. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy más is írta, ha szerelmes vagy, akkor ez nem normális, az hogy csak belegondolsz milyen lenne egy másik lánnyal, az még normális, ha utána rájössz, hogy nem kellene másik lány, de ha akarod és vágysz is rá, akkor te vagy nem vagy szerelmes, vagy súlyos gondjaitok vannak, ha gondjaitok vannak, próbáljátok megoldani, ha nem megy, akkor meg intsetek búcsút egymásnak. A megcsalásra nincs kifogás, akármit is soroltok fel érvként.
2010. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!