Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz unalmas egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz unalmas egy lány egy kapcsolatban? Mit lehet ellene tenni? Fiúúk válaszát várom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát szeretni kell egymást, ha ez hiányzik, akkor a kapcsolatnak nagyon korán harangoznak.
2010. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég behatárolatlan kérdés, mivel kinek mi az unalmas, nemde? :)

Ez függ 2 embertől és az ő szokásaitól.



De hátha valaki tud erre valami okosat írni :)

2010. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen :)

szóval ha már a kapcsolat elején ezen agyalsz hogy tehetnéd érdekesebbé az egészet az halott dolog.. én is voltam így..

de azt is észrevettem ha olyan illetővel jársz, akivel nap mint nap összefutsz.. pl: iskola, közös hobbi, egy busz stb.. sokkal érdekesebb, izgalmasabb és tovább tart..

2010. nov. 20. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy hangúságtól lesz unalmas minden kapcsolat. De ez az élet minden területén igaz. Próbálkozni kell változatosságot belevinni az együttlétbe minden téren.
2010. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de azt is észrevettem ha olyan illetővel jársz, akivel nap mint nap összefutsz.. pl: iskola, közös hobbi, egy busz stb.. sokkal érdekesebb, izgalmasabb és tovább tart.."



Ez nem feltétlen igaz, mivel attól hogy találkoztok nap mint nap nem biztos hogy egyeztek dolgokban.

De persze ha az összhang megvan és egyezik az érdeklődési kör + sokat vagytok együtt akkor sok közös élményben lesz részetek ami szerintem mindenképp építő jellegű.

Mert egy idő után a szerelem elmúlik és akkor már csak az értékek maradnak közöttetek.

2010. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!