Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni akkor ha 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor ha 3 hónapja találkozgatunk hétvégente mostanában ugy tünt hogy talán komolyabb lesz a dolog de hirtelen ugy viselkedett mint aki le akar rázni? Nem akart megfektetni Nem is nyomult

Figyelt kérdés
Mit tegyek?én 19 vagyok ő 31 és szerintem ég nem volt komoly kapcsoloata
2009. jan. 13. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán rájött, hogy egy érett nőre vágyik. Valakire az ő korosztályából.

Én 31 évesen szégyellném magam, ha 19 éves lányokkal kezdenék ki.

Jó, alkalmi, egy éjszakás az más...

2009. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31 évesen ha még nem volt komoly kapcsolata,akkor én hagynám a fenébe..ott már valami bűzlik.
2009. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár kinek mi számit komoly kapcsolatnak.
2009. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a kor nem számít!

Komoly kapcsolatnak mi számít?hmm

amikor már elég sok ideje együtt vagytok és jól megvagytok

2009. jan. 13. 21:19
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hogy értetted hogy valami bűzlik??

De akkor is, most mit tegyek?

Én lépjek valamit vagy várjam h ő lépjen?

És miért szégyen az hogy egy 19 évessl együtt lenne!Ez már egy más világ, nem olyan mint régen.... szerintem

2009. jan. 13. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Úgy értettem,hogy ha még nem volt olyan kapcsolata,akivel legalább pár hónapot együtt volt és szerették egymást 31 évesen,cska mondjuk egyéjszakás kalandjai,akkor ott már valami bibi lehet.Nme feltétlenül debil,vagy kretén,ne haragudj ha igy értetted,nem erre gondoltam,csak lehet kicsit beszari,hogy csúnyán foglamazzak,ha eddig ugy tünt hogy tetszel neki szerintem nyiss felé most te.Lehet csak megrémült,főleg ha tapasztalatlan nők terén,egyszerüen megijedt hogy kapcsolata lesz.Ha te kezdeményezel ezután,és akkor is leráz,akkor felejtsd el,meggondolta magát,vagy ilyesmi.. Amúgy szerintem sem szégyen ez,te is felnőtt vagy és ő is,sokan vannak olyanok,akik között még ennél is több a korkülönbség mégis jól megvannak.Az meg a másik,hogy ha eddig nem volt normális kapcsolata,nemhiszem hogy azért "ráz" most le mert rájött hogy neki érettebb nő kell,valoszinüleg ő is éretlen kicsit a korához képest.Hivd el valahova hátha csak bátortalan!
2009. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is bátortalan vok 30 évessen a nök területén !! 28 évesen még szüz voltam !! nekemm futó kapcsim sem volt !! a mostani egy éves kapcsiba is csak vergödök de leakarok horgonyozni már végre egy nönél !!! de nehezen alkalmaszkodok mindennapossak a vitáink , nem meggy a szex , de a szakitás sem !!
2009. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kössz szépen!

Furcs ha egy idősebb férfi még szűz, de nem nézem le, sőt örülök hogy vannak még kicsit félénkebb fiuk is!


Arra is gondoltam hogy csak azáéert van velem hogy lássák már nővel. Meglátjuk mi lesz!

2009. jan. 14. 07:45
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet, h szegénykém látens homokos... vagy aszexuális... vagy bármi más defektje van.

pláne a leírtak alapján...

2009. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát az akkor fsza :S
2009. jan. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!