Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rohad mindenki a faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rohad mindenki a facebookon újabban? Már a barátnőm is elkezdte.

Figyelt kérdés
Barátnőm egész nap facebookozik felrakott már 160 képet és egész nap azzal van elfoglalva... nem értem én is regeltem most facebookra de engem inkább idegesít, hogy csomó olyan ember nézegethez akiket ki nem állhattam régen vagy épp mostanság... csak én vagyok így ezzel hogy szerintem egy ratyi az egész vagy mások is akadnak még ajtam kívül? Az iwiw-vel elvagyok myvipet se csípem.
2010. nov. 23. 05:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 ismerősöm lóg ott egész délután, meg kora reggel. Amugy én sem értem, valami függőség :D
2010. nov. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is az. Én is felregisztráltam kiváncsiságból, de kb. havonta ha ránézek, de az is kb.2 perc. Nekem is magas, hogy mit lehet ott csinálni egész nap??? Ha beszélgetni akarnak, ne a nagy nyilvánosság előtt tegyék. Valószínűleg azért csinálják, mert "játszátk a pics--ájukat",hogy ők milyen vagányak. Kár, hogy idejét múlta a kézzel írott levelezési módszer.
2010. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb hetente felnézek oda 2 percre. Maga a lap sem valami nagy durranás!vannak szerintem jobban megszerkesztett oldalak, de ez ma a trend,menő meg ilyesmi. Sokaknak már ez létszükséglet, és lassan elh.lyülnek, célnélküliek. Szánalmas akinek ez a napjából több mint 10percet ez elvesz.
2010. nov. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
legtöbben elvannak azokkal az alkalmazásokkal^^-.-
2010. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is csak az iwiw-et használom ill. legtöbbször azt sem. Van egy 8 hónapos kisfiunk és inkább vele és a párommal töltöm az időt, mint a géppel. Napi max. 1 órát netezek, megnézem a híreket, elolvasom a leveleimet és esetleg benézek erre az oldalra. Volt aki megírta iwiw-en, hogy miért nem teszek fel képpet a kisfiamról. Nem tudom, engem zavar, ha idegen emberek is nézegetik a mi családi képeinket. Aki tényleg a barátom, annak elküldöm e-mailben a képeket. :)

2010. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szempontból jó az az oldal, hogy az egyetemi csoportommal ott könnyen meg tudjuk beszélni az összejöveteleket, meg tudunk szerezni vmi jegyzetet a másiktól, ilyenek. Könnyebb üzenetet küldeni nekik, mert létrehoztunk külön egy csoportot erre célra. Én mondjuk nem töltök fel 600 képet, max olyanokat, amik a csoport-összejöveteleken készültek, onnan a többiek is le tudják tölteni.

Amúgy meg, ha nem ismersz vkit, vagy nem szimpatizálsz vele, nem feltétlenül kell elfogadni az ismerősnek jelölést.

Alkalmazásokról meg annyit, h vannak fenn retro játékok, azzal 1x-2x játszok, nosztalgiából (hexxagon, mario, prince of persia 1...)

Azt mondjuk én sem bírom, ha vki 5percenként kiírogatja h "na most elmentem ide meg oda" "ezt meg ezt kajáltam" stb, amikre senki sem kíváncsi.

Amúgy ajánlom mkinek a south park fb-s részét ;)

21L

2010. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Scream85 ***** válasza:
100%
Engem az zavar benne hogy van az oldalon ami angol és van ami magyar. Mért nem lehet egy nyelvű? :S
2010. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szánlamas mind.Igazság szerint egy bizonyos szintig jók ezek az oldalak,bizonyos "kereteken belűl" úgye,mert arra lettek kitalálva,hogy ismerőseidet megtaláld stbstb...

Hát ahhoz képest megy a pózerkedés,k*rválkodás menősködés 8millió ismereős meg ilyenek....

Még talán az iwiw a legnormálisabb.

2010. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm azt ami facebookon van. Vannak olyan csajok akikkel tavaly habzószájjal oltottuk egymást, most meg jön nekem mind nyalizni facebookon. Én azért járok fel, mert a barátaim tőlem 40 km-re laknak, msn-re csak 1-2 jár közülök és facebookon szoktunk hülyéskedni, ökörködni, levelezni. Az alkalmazások is sz*rok. Ráadásul a pasimra rányomult facebookon az egyik osztálytársam. Azt hiszi nem látom vagy mi van? Egyszer arcon rúgom a tehenet.
2010. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Van erre egy jó megoldás. Nem vagyok fenn semmilyen közösségi oldalon és a párom sem. Csak az időmet lopnám vele, ők meg az adataimat. Senki nem akarna engem úgy se megtalálni rajta és én sem akarok senkit.
2010. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!