Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Egy párkapcsolatban amikor hétköznap, napközben stb. külön vagytok (munkahely, iskola stb. okán), milyen sűrűn telefonáltok, sms-eztek egymásnak? Vagy egyáltalán nem is keresitek a másikat, csak ha valami fontos dolog van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Van úgy hogy felhívom melóból de nem naponta. De néha hívom mert hallani akarom a hangját,vagy mert fontos közölnivalóm van.

Sms ritka melóból.De sztem nem fontos egyiksem,ha délután találkozunk.

2010. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátom,akivel csak hazafelé dumáltam, volt aki minden reggel felhívott, a jelenlegivel amikor a munkája engedte és ráért,akkor volt h. egy órát is dumáltunk telefonon meló alatt.Most sajna másik melóhelye van és csak pár perc szünete van, ha tud felhív kb.1 percre+haza felé.(amúgy együtt élünk),de így is voltak olyan napok amikor már telefonon átbeszéltük az egész napot és mire találkoztunk,már nem is beszéltünka munkáról vagy az aznapi dolgokról(max ha lemaradt valami) :-)
2010. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mind a ketten dolgozunk akkor csak akkor keressük egymást ha valami fontos dolog van igen, vagy valami nagy hír történik.


amúgy nap végén beszélünk ha egyikünk már végez pl.

2010. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ritkán sms-ezünk, de épp az előbb küldtem egyet neki, hogy kívánom, és az előbb hívott, hogy vicces volt a helyzet, mert épp tárgyalásban volt, és elkezdett őőzni:)
2010. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint nem csak szerintem normális, hogy nem kell egész nap egymást hívni meg sms-ezni.
2010. nov. 23. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha este úgy is beszélünk, minek melóhelyről is keresni egymást? Persze, ha valami fontos dolog van, akkor igen, vagy megbeszéljük két mondatban, ki mit vásároljon hazafelé menet. De csak azért felhívni, hogy traccsoljunk, szerintem nem érdemes. Minek munka közben (vagy bármilyen más elfoglaltság közben) hülyeségekkel zaklatni a másikat? (Bár ezzel a véleménnyel eléggé kisebbségben vagyok a munkahelyemen, ahol a kolléganők naponta ötször felhívják a párjukat, akivel együtt élnek.)

N31

2010. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi sajnos csak hetvegen tudunk talalkozni igyhat naponta tobbszor beszelunk telefonon. 18 f
2010. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi hetente kétszer talizunk csak, így mi a melónk alatt 8 órából 8 órát msn-ezünk.
2010. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!