Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiváncsiak vagytok-e a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berlin kérdése:

Kiváncsiak vagytok-e a párotok korábbi kapcsolatában betöltött szexuális életéről, illetve zavar-e a téma? Nálam ez fura módon keveredik, mindent tudni akarok, de ugyanakkor meg rossz érzés elképzelni (noha ez az élet rendje).

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarom tudni. De nem is tartozik rám.
2010. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy hány kapcsolata volt előttem, abból mennyi volt komoly, mennyi ideig tartottak. Tudom a nevüket. Kb ennyi. Többet nem is akarok tudni. Pl a képüket sem vagyok hajlandó megnézni. Tudom, hogy nem papi életet élt, de attól még nem vagyok kiváncsi arra, hogy hogy néztek ki az elődeim, vagy mi volt konkrétan velük. Ez az ő múltja és engem a jövőnk érdekel.
2010. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi voltam a párom régebbi kapcsolataira, de arra hogy kivel milyen gyakran szexelt és hogy jó volt-e vele stb... qvára nem érdekel. És szerintem te se akarj annál többet tudni, hogy kivel mennyi ideig járt együtt és miért lett vége. Sz*rd le jó magasról!!!!
2010. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két dolgot el lehet mesélni, ha valami miatt szóba kerül - de semmiképpen nem szabad a régebbieket a mostanihoz hasonlítani! Az idő mindent megszépít és a régi emlékekkel nem lehet versenyezni.
2010. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!