Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet lenne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne ez karácsonyra? (friss kapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval a barátomról(16) tudom, hogy nagyon szereti a kártyákat és a különböző kártyajátékokat. Emellett elég kreatív, sokat rajzolgat.


És arra gondoltam, hogy csinálok neki egy pakli kártyát. Minden lapját egyenként csinálnám meg (tudom, hogy sok meló lesz vele, de még van időm karácsonyig), és mindre valami olyat rajzolok, ami kettőnkre emlékezteti, vagy amit ő szeret. Aztán valahogy még azt is meg kellenne csinálni, hogy tartós legyen... (esetleg laminálni őket, de ezt még nem tudom :) )


Szerintetek jó lesz így!? Vagy csináljam máshogy?


2010. nov. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, tökéletes. :)
2010. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó....Szerintem tetszeni fog neki...
2010. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
friss kapcsolatba ilyet azért ne. a laminálás nem 10 fillér, meg kicsit nyálas és egy 16 éves nem sokat értékel ebből. ha most azt is mondja, pár hónap másképp látja, a kártyáidat meg kidobja a kukába. Én nem rosszat kívánok, egyszerűen ilyenek a fiúk.
2010. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor maradok ennél. :)

És szerintetek, hogy tudnám valahogy "tartósítani"? Nem akarom, hogy hamar tönkremenjenek.

2010. nov. 25. 14:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom, azért nem tervezem nyálasra... Inkább olyan dolgok amiket szeret (pl tenisz, vagy mittom én, esetleg a kedvenc mesehősei)

De lehet, akkor mást kellene, csak az a baj, hogy nem nagyon jut más most eszembe. :(

2010. nov. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!