Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnék a helyzeten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a helyzeten? Nagyon félénk vagyok. :S

Figyelt kérdés

Még nyáron megismertem egy fiút, akibe nagyon szerelmes lettem, és szerintem én is tetszem neki. Felvettem msn-re és egy csomót beszélgetünk, meg a suliban is, csak az a baj, hogy élesben annyira béna vagyok...egszerűen ha visszagondolok, miket mondtam neik, legszívesebben elsüllyednék. És mostmár romlott a helyzet, nem merek vele beszélni, mert félek, hogy leégetem magam...valahányszor meglátom, mindig elpirulok és már mások is mondták, hogy nagyon látszik...ha a közelembe kerül, elkezdek bénázni...de ugyanakkor szeretném elmélyíteni a kapcsolatot. Mit kéne tennem? Próbálom leküzdeni ezt a problémát, de nem megy:/ Köszönöm a válaszokat!

14/L


2010. nov. 25. 17:12
 1/4 anonim válasza:
hát a legjobb amit ilyenkor tehetsz, hogy csendben mosolyogsz... de még jobb, ha szép nagy levegőt veszel, és lassabban beszélsz, mint szoktál... nem lehet belőle nagy baj... egy idő után pedig megszokod a jelenlétét és minden megy normálisan... sok sikert 16/f
2010. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tekints rá úgy,mint bármelyik fiúra,ha legközelebb meglátod csak mosolyogj és köszönj neki nem bánod meg;).ne hidd,hogy csak egy esélyed van!ha beégsz akkor se bujkálj előle,mert az a ciki... helyette nevess magadon.ebből látni fogja,hogy

magabiztos vagy és azért fog hajtani hogy veled legyen:)

2010. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat legyél fiú haverok jelenlétében. Akkor könnyebben hozzászoksz a dolgokhoz. :) 16/F
2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:) már eddzem magam:D
2010. nov. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!