Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi hűsége önfegyelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi hűsége önfegyelem kérdése vagy természetesen jön náluk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés
2010. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretjük az illető lányt a párunkat, akkor ennek természetesnek kéne lennie, nem pedig megjátszásnak színészkedésnek.
2010. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azt mondják, férfiaknál a testi és a lelki élet elválasztható egymástól. Ennek fényében nem teljesen egyértelmű a válasz.
2010. nov. 26. 10:36
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Az én páromnak természetes a hűség, szerencsére :)
2010. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
de ami ösztönösen jön, arra miért kellene önfegyelem úgymond? én ezt sosem értettem ...akkor jobb neked egy hűde önfegelmezett de lelkileg kész pasi ?
2010. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Az önfegylem is egy természetes dolog, nem? Valakinek vagy van, vagy nincsen.
2010. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Azt mondják, férfiaknál a testi és a lelki élet elválasztható egymástól. Ennek fényében nem teljesen egyértelmű a válasz."


Ez az elválaszthatóság meg egyéfüggő.

2010. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
*egyénfüggő
2010. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
vagy természetesen jön náluk lustaság, gyávaság vagy alkalomnélküliség formájában...
2010. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem, amíg jól érzi magát melletted és SZERET addig tuti nem fog félre lépni. Miután elkezd hidegülni a dolog és ő ezt nem közli veled, mert nem akarja valami miatt akkor már előfordulhat, hogy félrelép... De erre van egy tökéletes szavunk: monogámia! Viszont a statisztikák szerint az emberek nagy része nem monogám! És itt nem csak a férfiak húzzák fel a statisztikát...

Én erre viszont azt mondom, hogy aki csinál valamit az csinálja jól! Bármi legyen is az. És ha senki soha nem fogja megtudni, hogy mit tett a férfi akkor ez a kérdés már értelmét veszti, hiszen senkinek sem fáj a dolog. Maximum a lelkiismeret furdal egy picit, de akkor meg legalább tanul az ember belőle.

2010. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!