Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre itt fog hagyni. Menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre itt fog hagyni. Menni akar. Én nagyon szeretem, de nem tudok mit tenni. Nehéz lesz nélküle. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 23 éves, több mint 4 éve vagyunk együtt.Körülbelül egy két hónapja mondta, hogy ő decemberben már Amerikában fog dolgozni.Nem valami komolyan mondta, így én sem vettem komolyan. Aztán egyre többet mondogatta, hogy elintézett ezt meg azt, és egyenes útja van ki.Ekkor már egy kicsit kétségbe estem, és kérdeztem tőle, hogy itt akarsz hagyni? Amire az volt a válasza, hogy menni akar,persze nagyon szeret, de ilyen lehetőség egyszer adódik az életben. Tegnap este elmentünk sétálni.Nem gondoltam semmi rosszra, hiszen gyakran mentünk. Amikor megállt előttem, és annyit mondott, hogy nem szeretné, hogy amíg kint van is úgymond vele legyek, szóval ne nehezítsünk dolgokat, szebb, ha együtt mondjuk ki hogy ég veled.Nem azért szakít, mert nem szeret, csak nekem akarja hogy jobb, könnyebb legyen. Ezzel csak megnehezített mindent. Szerintem fel sem fogja, hogy ennyi idő után mennyi nehéz lesz nélküle és mennyire hiányozni fog.Teljesen szétestem, ezt látta is rajtam, így inkább a tegnap este után nem is találkozunk. Megigérte hogy majd néha ír, meg kimondottan megkért rá, hogy bulizzak, ne gondoljak rá, és akkor majd könnyebb lesz. El sem hiszem hogy tényleg itt hagy. Azt mondta, haza jön egy év után, de én ebben nem hiszek. Nem tudom, mit tegyek? Marasztalni nem marasztalhatom, de iszonyatosan fog hiányozni.
2010. nov. 27. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amit mondott: éld tovább az életedet. Ha menni akar, hadd menjen.
2010. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokminden mast nem tehetsz, csak hogy elfogadod a dönteset, es megprobalsz tovabblepni. Ö egyertelmüen kimondta, hogy nincs tovabb, szakitani akar. Nehez lesz, de sajnos ez van. Majd tul leszel rajta.
2010. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudom későn mondom már...de anno mikor pár hónapja mondta miért nem gondoltad meg hogy vele mész??
2010. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az ötlet fel sem merült benne,hogy téged is magával vigyen?Még ha nemet is mondanám,attól még megkérdezhette volna reménykedve,hátha mégis..
2010. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert nem mondta hogy menjek vele...Ha mondta volna,se engedtek volna...meg végzős vagyook, jövőre kezdődnek a vizsgáim, nem tudtam volna..De ugye, nem is hívott.
2010. nov. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!