Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek karacsonyra a pasitoknak/csajotoknak? Vagy mit vettetek neki amikor kb 1 eve voltatok egyutt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, egyedülálló vagyok. Egy éve is az voltam, és megkockáztatom egy év múlva sem lesz más a helyzet.
2010. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi csak 3 hónapja vagyunk együtt, de nem veszek semmit se
2010. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 3éve vagyunk együtt,de már mindent eljátszottam.

Ő egy órának örülne a legjobban,úgyhogy úgy néz ki azt veszek meg majd valami egyedi apróságot.

2010. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy gravíroztatott ezüst lánc medállal,férfias sál,parfüm(csak előtte menjetek el mondjuk rossmanba és kérdezd meg neki melyik tetszik)ha szereti a pc játékokat akkor azt,ha szeret olvasni akkor könyvet.

Utoljára egy kuponfüzetet kapott amibe különböző dolgokat teljesítek neki ha kitépi a lapot:D

Ennek nagyon örült,főleg a szexel kapcsolatos oldalaknak:D

2010. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszek a volt barátomnak egy görényt hátha magára ismer...
2010. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tavaly voltunk 1 évesek és akkor tőlem tusfürdő/dezodor csomag, zokni, pulcsi amit kapott(ha jól emlékszem), most is hasonlót kap,mert ezek hasznos ajándékok+egy sajátkészítésű képeslap,szerelmes üzenettel.Én egy ezüst nyakláncot kaptam egy szivecskés medállal.

25/l

2010. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most szingli vagyok (hála a jó Istennek^^)

De tavaly barátomnak parfümöt vettem, illetve csináltattam egy naptárat a (nem erotikus) fotóimból - ennek örül a legjobban.

És mivel dohányzik, kapott tőlem egy gyújtót, amibe gravíroztattam neki. Én akkor ennyivel le is tudtam :D Idén szerencsére ilyen problémám nincs :D

20/L

2010. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!