Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyáron dobott a bnőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron dobott a bnőm, és aztmondja h jöjjekvele összemegint, de nemtudom h micsináljak mert márvan egy uj barátnőm és nagyonszeretem. De ugyérzemhogy még szeretem a volt bnőmet is . Micsináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Sunázd mindkettőt, majd mutasd be őket egymásnak, hogy ők is tudjanak egymással suncizni!!!
2010. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 errre ***** válasza:
ne gyere vele össze megint, megint elfog dobni ha már 1x megtette.
2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. válaszoló,ha ilyenek járnak a fejedben akkor ne írj inkább. 2.válaszoló,köszönöm:)
2010. nov. 28. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
XDXD Mekkora gyökér. De jót nevettem. Sztem hagyd az előzőt és csak a mostanival foglalkozz, hiszen az előzővel már egyszer végetért...szóval ha valami nem ment akkor másodjára sem fog menni.
2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazán leirhattál volna több részletet is, miért dobott ki az a lány, és most miért akar visszajönni :/ amúgy igy látatlanba a mostanit választanám.
2010. nov. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alkalmi légyottokra azért használd, de semmi komoly mert a csaj az exed, értsd: nem komoly kapcsolat alkalmas.
2010. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

buta vagy ha az újat elhagyod, most őt szereted és nem véletlenül, kell neked mégegy csalódás, és mért akarsz fájdalmat okozni olyannak, kait szeretsz, vagy aki szeret


ha elhagynád másik nőért, akkor nem szerelemből vagy vele, hanem csakhogy legyen valakid, ha nem szereted mért használod ki, ha meg szereted akkor hagyjad a bunkó exed, ő dobott ki

2010. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemazért kell h csak legyenvalakim,szeretem.köszimindenkinek
2010. nov. 30. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!