Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm névnapjára mit vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm névnapjára mit vegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk, most lesz a névnapja. Rózsacsokorra gondoltam, de nem tudom hány szál rózsából köttessek csokrot? Szerintetek 1 szál rózsa, vagy egy csokor jobb ötlet? ő 16, én 18
2010. nov. 29. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vibrátor.
2010. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
tvájlájtos tolltartót, az uj SP albumot
2010. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nielindi azt írta aminek ő örülne.
2010. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nielindi ***** válasza:
igen *.*
2010. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nielindi ***** válasza:
viccet félretéve: 1 szál rózsa és valami csoki amit összebujva ketten megesztek. szerintem. bár én egy vibrátornak is örülnék.
2010. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ajándékot, hanem készítsd el magad.

Javaslom a Gugli-féle meglepetést. Így áll össze:


Kell hozzá néhány lap színes papír, folyékony ragasztó, gyufa, befőttes gumi, egy kis edény (lehetőleg üveg vagy más hőálló anyag, tehát a műanyag NEM jó), három cigaretta (csak a dohány miatt, nem elszívni kell, nemdohányzóknak is jó), két gyertya (mindegy milyen alakú és mekkora, csak a viasz kell majd) és három tojás és egy kis zacskó (lehetőleg ne tescos legyen).


Az edénybe beleállítod az egyik gyertyát és meggyújtod. Amíg leég és viasz lesz belőle vágd apró darabokra a papírt.

Ha megvan a viasz az edényben szórd rá a dohányt és a papírt, majd állítsd bele a másik gyertyát. Amíg az leég törd fel a tojásokat és válaszd külön a fehérjét a sárgájától. A sárgáját tedd egy bögrébe, jó lesz másnap a sütibe, nekünk csak a fehérje kell.

A második réteg viaszra csurgasd rá a tojásfehérjét, de óvatosan, hogy szépen belepje a viaszréteget.

Fogd meg a zacskót, húzd rá az üvegre, gumizd össze a befőttes gumival, vidd ki a konyhába és várj.

Ha hallod, hogy hazaérkezik a párod, akkor fogd meg az ajándékot, rázd fel, utána dobd ki a kukába, menj oda a párodhoz, rántsd le a bugyiját és nyald ki mint még soha.


Remélem segítettem.

2010. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
khm... Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2010. dec. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!