Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vagyem rá mégis, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagyem rá mégis, hogy menjünk szilveszterezni?

Figyelt kérdés
November elején kérte a párom,hogy menjünk egy étterembe szilveszterezni,de én nemet mondtam,mert úgy gondoltam nem lesz pénzem oda megfelelő ruhát venni.A napokban viszont pénzhez jutottam és így már nincs kedvem itthon ünnepelni,de ő azt mondja hogy nem megyünk most már sehova.
2010. nov. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így: megyek szilveszterezni drágám, te itthon maradsz?
2010. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
elég rosszul eshetett neki,hogy készül, programot szervez,te meg nem akarsz vele elmenni.ha megmondanád,hogy miért mondtál elsőre nemet,biztos megértené.
2010. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég hogy van párod és van kivel tölteni a szilvesztert?

Maradjatok akkor otthon és érezzétek jól magatokat.


Nekem párom sincs és évek óta otthon vagyok szilveszterkor.

Persze jó lenne menni valahova mert idegesít hogy pihenni se lehet mert hajnalig kiabálnak, tüzijátékoznak. Este meg mi mást tudok csinálni alváson és bulizáson kívül??

Nem hívtak buliba, és aludni se lehet a hangzavar miatt, úgyhogy szerintem gépezek.

2010. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyel vele nyugodtan oszinte.

Nem tudom miota vagytok eggyutt, mennyire komoly. De egy komolyabb kapcsolatban nincs szegyelni a ket felnek egymas elott.

18 f/karpatalja

2010. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!