Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Én írtam. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Én írtam. Azt mondják minden két emberen múlik, és ez itt is igaz! (az üzenete a fontos nem a rím vagy ilyenek, különben is egy vers nem a rímektől vers! )

Figyelt kérdés

Az a nap sötét volt, beborult az ég

hisz előző este elvették a reményt.


Könnyű kis kalandnak indult a dolog

De az idő sok új dolgot hozott.

Az érzelmeim pedig saját életre keltek

Megfékezni őket tartottam lehetetlennek.

Fél év is eltelt, tudtam mit érzek,

S hogy ezt neki is elmondjam

volt hatalmas vágyam

Kitártam szívem, nem volt többé titkom,

De Ő csak tiltakozott, és megbántott

de nagyon...

De jött a másnap, s sötét volt az ég

hisz előző este elvették a reményt!

Az nap elvesztem...

De te másnap rám leltél!

Elmeséltem fájó,hosszú történetem

Megértettél, s szorosan fogtad kezem.

Leggyengébb pillanatomban találtál rám

S nevettetve megvigasztaltál.

Azt hittem ez a jó, új fejezet nyílik

De ez csak apró gyógyír volt

Mi mostanra kikészít!

El kellett válnunk, hisz reményem visszatért,

De te engem okoltál, s megvetettél mindenért!

Csak engem hibáztatsz, pedig te voltál az

Ki tudta nagyon jól,milyen hatással vagy

Rám és ezt kihasználva, vigasztaltál engem

Bár te nem érezted, de tőrbe csaltál engem.

Ez épp úgy nem volt szándékos,

mint amit én tettem

Így hát egyezzünk ki döntetlenben!

Én csak arra vágyom, szeress újra viszont

És még annyit, hogy maradj csak barátom!


2010. dec. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik!!
2010. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közhelyes, erőltetett, verstanilag, képileg és minden téren gyenge. Még szabad versnek úgy ahogy elmegy. Gyakorolj sokat, írj változatosan, nagyobb szókincsed lehet idővel, csak olvass rengeteget. Verseket is, ha érdekel az írás! Ha nem, akor ne:) nem sértésnek szántam amit írtam. Ez csupán egy vélemény 2 saját verses kötet után.
2010. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én komolyan könnyezni kesztem :( Bár csak azért mert felkavarta bennem a fájó érzelmeket. Remélem akinek írtad az is így olvassa!!!
2010. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktató véleményt is!Biztos igazad van hisz több tapasztalattal rendelkezel bár nem erőltetett és nem közhelyes! a több igaz lehet.

3.válaszoló!remélem igazad lesz, ezt soha nem mondtam az illetőnek és nem is akarom szerintem...de ha mégis elolvasná,talán kinyílna a szeme és igazat adna,nem tudom. De örülök h benned felkavarta a fájó emlékeket, de nem azért mert fájdalmat akarok okozni, csupán azért mert ezek szerint van hatása.sajnálom h neked is vannak ilyen fájó emlékeid.

2010. dec. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!