Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, aki 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, aki 4 évvel idősebb nálam. Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Facebookon mindig lájkol, és az msn címem is elkérte, ha beszélünk, és elköszönünk mindig puszit, szivet küld. amikor találkoztam vele, szemeztünk. a tesóm egy haverja. egy csapatban fociznak, és egy fellépésemre és értem jöttek, akkor a barátnőmmel voltam, és a barátnőmnek úgy köszönt, hogy Szia! Nekem pedig úgy, hogy szia ...( ez a nevem lenne de nem szeretném elmondani) és hátranézett, rámmosolygott, és szemeztünk. ezt a barátnőm is észrevette és amikor kiraktak a házunknál egyből jelezte is a barátnőm, és azt is, hogy a visszapillantó tükörből engem nézett.ez mit jelenthet?
2010. dec. 3. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, de remélem, hogy ez nem a szicíliai típusú vérbosszúra utal.

Lehet, hogy szimpi vagy neki. Soha nem lehet tudni. (Ezek a mai fiatalok...)

2010. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát az elköszönél szerintem az semmit nem jelent hogy a nevedet is mondta..

de a többi már jelenthet valamit.

hát 4- év korkülömbség?? hány éves vagy attól függ.

amúgy sok sikert..

2010. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapján tuti biztos, hogy nagyon tetszel neki.

Kettő lehetőség van, hogy ezt miért nem tudata veled nyíltan:

Kicsit beszari, és nem mer kezdeményezni.

Vagy biztosra akar menni és vár tőled egy kis jelet arra vonatkozóan, hogy ő is tetszik neked.

2010. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem épp beszari, de lehet, hogy a tutira megy. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. dec. 5. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, valóban 4 évvel idősebb fiú, nem férfi.

Lájkol meg mosolyog :D

Najó, tetszel neki, mindent bele.

2010. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 5. 19:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma msneztünk, és teljesen véletlen küldtem neki egy szivet...és erre ő is küldött...ez jelenthet valamit??
2010. dec. 9. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy jelent-e vmit? Persze, örülj h nem csak neked tetszik, hanem te is neki és ha tényleg tetszik akkor meg is csókolhatod és nem számít 4 év, az nem sok! Grt, én mennyire akarom h a fiú viszonozza, de nem mondtam még neki mert nem vagyok benne biztos, de nem is küld sziveket, de te biztos lehetsz benne h szeret és nyugodtan kérdezd meg h járna e veled és sok sikert! jó pár lesztek!
2011. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs miért gratulálni. nagyon eltávolodtunk egymástól, és már vagy 2 hete nem beszéltünk.:(:(:(:(:(
2011. jan. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!