Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom hogy csináljam, amit a szivem akar vagy az agyam? De a szivem erősebb sokkal de viszont büszke is tudok lenni nagyon :S elmesélem akkor is ha nemolvassátok el de muszáj leírnom én f-19 cs-17

Figyelt kérdés

már kétszer szétmentünk így hogy "abbahagyjuk inkább mert nemlesz ezígyjó" de szerelmes sokszor monta és érzem is most megint különmentünk montam hogy nemhívom mert akkor megin eggyütt. de nemfogom kibírni de most úgy döntöttem ha ő nem akkor énsem.legnagyobb baj hogy szűz vagyok Ő is ésmár tökre egymással akartuk..ésmostakkormi??8 hónapja vagyunk már és sokat aluttunk együtt meg minden szerelmesek vagyunk de szétmentünk hogy majd jobb legyen ez hülyeség tuggyuk.ma volt a búcsú ésez már nemolyan volt mind eddig amikor búcsúból átöleltük egymást ölelés után közeledtünk majdnem csók volt de elfordultunk mindaketten. abba a pillanatba feldobogott úgy a szivem majdnem sírás lett a vége aztán mikor hogy megy már fel a liftajtónál volt szóltam hogy várjon (amúgy 9 előtt már úgyvolt hogy megy fel és fél12 kor ment végül) na és állt montam hogy ezt most muszály és megcsókóltam és annyira éreztem hogy szeret..aztán akkor meg már majnem könnyezett éreztem hogy nemakar elengedni de akkor megindultam hogy szia mer majnem elbőgtem magam.tudom ha felhívnám majd akkor megin eggyütt de montam hogy most akkor télleg nem.de most akkor a szüzesség is meg minden nekem most csakő van meg neki is én félek hogy idővel másnak adja.mert ha nemhívom vagy ha ő nemfog akkor idővel elfelejtjük egymást(sok idő kellene egy egész élet)ba**ki tudom hogy fel fogom hívni mert nemhagyhatom de nemtudom úgy hagynám de amúgy ő az első igazi ilyet még soha neméreztem meg ő is sokszor monta hogy nemistuggya hogy mit érez monta hogy fél attól hogy nemtuggya kezelni az érzést(valamikor éni igyvagyok vele)

na szóval nemtom hagynám hogy akkor majd lesz valami de annyinak teccik és nembírnám ha megtunnám még aztis hogy valaki csak szájra puszit ad neki vagy megfogja a seggét grr mongyuk monta hogy nemistudna senkivel semmit reméllem ez megint csak olyan ami már volt 3 szor :D abbol a utolsó alkalommal kicsit ivott és egyből felhívott hogy nembírja akkor 5 napja nembeszéltünk meg semmi.amúgy én már most hívnám mert hiányzik de majd lesz valami .tuttam hogy nemszabad be engedni senkit ilyen mélyre.Ő is nagyon nehezen fogatta el magának hogy szerelmes meg énis teljesen ellenkeztünk nemakartunk összejönni és most meg ezlett.amúgy a történetünk filmbe illő már a fél város azon drukolt hogy mikor jövünk össze a két bolond :) mindig monták. és amúgy ez az egész belülről indult 3 hónapig nemis láttuk egymást csak képen de az nemis lényeg aztán szinte minden nap éjféltöl reggelig telefonáltunk már akkor érezni kezdtem annyit nevettünk nemfogytunk ki a szóból(ez most is ígyvan) na midn1 majd lesz valami :)


2009. jan. 19. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szived és az agyad is ugyanazt mondja: békülj ki vele. De mondjuk jó lenne ha le is ülnétek előtte és megbeszélnétek, hogy miert is kellett már 3x szakítani.
2009. jan. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

(fent elírtam nem 2 hanem 3)

na ez a érdekes mer mindaháromszor nemis akart őse meg énse de ő ugyvan ezzel hogy nemkell neki senki inkább. fél szeretni valakit mer aztán fél a csalódástól.meg amúgy mikor eggyütt vagyunk akkor totál boldog.meg anyuja monta nekem hogy nemtuggya mivan vele de hogy mióta engem ismer megvan bolondulva.gondolkodom azon is hogy lehet hogy jó lenne eza kis szünet és ha nembírja akkor ugyis hív. de akkorse jó ez így télleg de amúgy elég érdekes pár vagyunk nagyon lassanként engedjük közelebb mindaketten egymást.

hehe meg mondtam neki hogy ha esetleg iszok majd(buli vagy hawerokkal) hogy akkor ugyis felfogom hívni, nas nevetett egyet ésmonta hogy ő is felfog.

aztán mondom neki na akkor bőgni fogunk hehe nas monta hogy háát ja.amúgy valamikor énse tudom hogy mit is érzek.ez lenne a igazi szerelem ? meg amúgy reggel volt egy kis összezördülés mert igen sokat ittam a buliba ahol voltunk(nemisazvolt a koncrét baj) nas mikor haza jöttem irtam egy olyan sms t. aztán most este monta hogy megkapta tökre elkezdett sírni.mer írtam hogy nemakarom az hogy nelegyen Ő nekem meg ilyenek még érdekes állapotba voltam.hát nemtom na..azé kössz hogy írtál :)szerintem is meg kell ezt má oldani valahogy vagy legfeljebb majd elfelejtem xD de miért is kéne? namind1 alszok mer má 4 óra vagymi. na jóéjt totál :D

2009. jan. 19. 04:01
 3/5 Srapnel ***** válasza:

1. Ez nem normális kapcsolat. Nem harmonikus. Inkább valami beteg játszma. Hagyd a fenébe.

2. Tanulj meg helyesen írni és fogalmazni.

2009. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha annyira szerelmes lennél mint ahogy írod, nem szakítottak volna már 3szor. ez a szakítósdi még így fog menni egy darabig, amíg nem tudatosul bennetek hogy ennek így nincs jövője. Azért akarok kibékülni a szerelmemmel, mert különben más veszi el a szüzességét? meg akkor ki venné el az enyémet? tényleg ez az indok? keress egy olyan kislányt akivel passzoltok

Off: ennyi idősen fogalmazni azért nem ártana, mert borzalmas olasni

2009. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

aha. oké fogalmazok akkor érthetőbben.

azis lényeges hogy nemvolt gyerekkora 9 évig a nemnormális apja verte meg hasonlók,ezétis nem enged igazán közel senkit.Monta hogy ő azt utálja hogy szereti mindenem a szavaim az illatom meg mindent és nem mer szeretni mert attól fél hogy az majd megint csak neki lesz rossz.Azé kössz a válaszokat elgondolkottam és rájöttem hogy az a főbb probléma hogy mindaketten inkább elengednénk a másikat.Mert ugyvagyunk(szerintem) hogy ha ő nem akkor én nem erőltetem pedig lehet hogy csak az kéne hogy engedjek egy kicsit.

2009. jan. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!