Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ilyen mintás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ilyen mintás boxert veszek a barátomnak karácsonyra akkor örülni fog? Nem túl gyerekes? 22 éves

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 7. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elég gagyi csaj lehetsz..........
2010. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
miért?
2010. dec. 7. 21:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a hosszúszárú boxerek nem jönnek be, de szerintem a mintás az nem gáz. A reReservedben láttam baromi jó alsókat tegnap.
2010. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

te ismered a csávódat

am sztem nem rossz de én pl nem szeretem az ilyen boxereket:)

2010. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Abból a piciny agyacskádból ennél többet nem tudsz kifacsarni? Csak ennyi jut eszedbe a párodról? Az, hogy mi érdekli őt, és azzal kapcsolatban vegyél neki valamit, eszedbe sem jutott!? Te tudod... de nem sokat jósolok nektek.
2010. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt akarom neki venni csak gondoltam erre is.
2010. dec. 7. 22:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik de én tényleg gyerekes vok :X

17/F

2010. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A párját akarja meglepni 64%-os Bunkó!

Miért kell emiatt basztatni valakit, jót akar és a véleményünket kérte, tetszik-e majd neki!

Nem baszogatást várt!

A kérdésedre a válasz szerintem hát...nem tudom, lehet teszeni fog neki, de miért nem veszel inkább Sloggiból lehet kapni a Triump boltokban fekete egyszínű feszülőset, az jobban néz ki férfiasabb szerintem!

De a sexelő ördögök sem rosszak végűl is!

:)

2010. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

(Hány éves vagy & mióta vagytok együtt?)


Figyelj! :) Arra gondolj, hogy majd karácsony utáni napokban, kint gyönyörű hóesés lesz, bent pedig vadító meleg, hangulatos fények & süteményillat, ha majd simogatjátok & kényeztetitek egymást & eljuttok az ágyig, akkor miben tetszene neked jobban? Egy szűk, szoros, sexis fekete alsóban, amitől csak még jobban kívánnád mint előtte, vagy egy fakó sárga pizsama anyagú ördögös boxerben? ;)

2010. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg ilyesmit akarsz neki, akkor legalább feszülőset vegyél neki és azokból is van ilyen "benyúlós" vagyis nem tom h hívják, a kezedet be tudod elől rakni a boxerbe, annak biztos örülni fog, ha nem is akkor amikor megkapja hanem mielőtt levenné :P xd

Mi nagyon szeretjük az olyanokat (pasim 20 éves), és most 1 csomó helyen láttam tök jó mintájúakat is. Pl: Spf, H&M, asszem még a Jeans Clubban is van ilyen, ha az ára is számít.

De csak tudod, hogy tetszene-e neki, meg hogy gyerekes-e. Gondolom ha a szobája tele van plüssállatokkal meg Scooby Doo-s ágyneműben alszotok akkor az. De nem kell feltétlenül gyerekes mintájút venni.

2010. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!