Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a barátom nem hiszi el, hogy szeretem. Mivel tudnám ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A szavakon kívül?
2009. jan. 19. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezzd meg a barátodtól: elhiszed, hogy szeretlek?
2009. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nem (csak)mondani kell, henem éreztetni
2009. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogyha te elhiszed, hogy õ szeret téged, akkor tedd azt amit õ, amivel bizonyitja hogy igazán szeret.

Ha meg nem hiszed, hogy szeret, akkor kár a gõzért.

Remélem érted, mit akartam.

Sok sikert :)

2009. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Süss neki egy süit avyg tortát. mondjuk szív alakút.

és egyáltalán éreztesd vele a mindennapokban úgy hogy simogatod megpuszilod odafigyelsz mikor beszél. meghallgatod, segítesz neki, kiállsz mellette. Ezek egyszerű dolgok. Csak légy figyelmes.:)

2009. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Látom, le lettem pontozva... a pedig arra váalszoltam, miszerint mit lehet tenni az ellen, hogy ettől féljél. Ha ugyanis félsz, akkor feleslegesn adnunk bármilyen tanácsot, hiszen továbbra is bizonytalan leszel abban, hogy ezt érzi. Úgy gondoltam ,a kérdés erre irányul. Másrészt meg nem tudhatjuk, eddig mit tettél ennek érdekében.


Szerintem csak akkor lehetnél biztos, ha a fiútól hallanád, hogy érzi, hogy szereted. De biztosan rosszul gondolom...

2009. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, örülj, amikor meglátod (ha szereted, úgyis így van, csak látszódjon is jól :)) Mosolyogj a közelében.
2009. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jrok mint te. A bnőm mondogatja nekem, hogy szeret, viszont egyértelmű jelét nem tapasztalok, nemhogy rajongást...

Én pl. annak örülnék, ha sűrűbben odabújna hozzám, többet mosolyogna, nem kapkodná el a szemét, ha mélyen belenézek, ha az ágyban is legalább egyszer kezdeményezne.

Ezen felül még olyan is lehetne, hogy főzne, sütne nekem vmi meglepetést.


Én ezeknek örülnék, amiket felsoroltam, és semmi gondom nem lenne vele.


B.P.

2009. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi mindnekinek főleg az utolsónak!!

tudnál tippet adni hogy pl mit süssek neki?

persze izlés kérdése, de azért..:p

2009. jan. 20. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor én is beszállok: mászd meg érte a Mount Everestet, engedd meg, hogy az egyik barátnőd is beszálljon az együttlétbe, tetess szilikont a melleidbe... most ennyi jutott az eszembe.
2009. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

B.P. vok ismét. Szóval ami tippet tudnék neked adni arra, hogy mit süssél neki az ízlés dolga, de én örülnék pl valamilyen rántott/sült húsnak, spagettinek, de ha a desszertet nézzük akkor palacsinta, vagy valami egyszerűbb csokis sütemény.

De ha szereti a kávét, teát kakót, akkor az is nagyon jó mellé vagy akár külön is.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.


Ha van még valami kérdésed, szívesen válaszolok.


B.P.

2009. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!