Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vesztek a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesztek a barátnőtöknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket írjátok meg a korotokat és hogy milyen értékben veszitek meg! Én 18 éves tanácstalan fiú vagyok :) Előre szólnék a hülyeséget íróknak hogy nem az értelmi szintjükre vagyok kíváncsi. Ha tudtok kérlek segítsetek! Köszönöm előre is.
2010. dec. 11. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szia en egy sminkkeszletett es egy mini laptopot!
2010. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én néhány DVDfilmet.mert nagy moziba járó,odavan a filmekért.Ráadául biztos nincs meg neki eredetiben mert állandóan csak letöltögeti és kíirja dvdre őket.Ha mégis meglenne neki ilyen sajátságos formában akkor így javítok kicsit a lelkiismeretén és a feleslegessé vált dvd-jét ugyanakkor újraírhatja tetszése szerint.
2010. dec. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
52%
ha az értelmi szintemre vagy kíváncsi vegyél neki 1 mű brokit
2010. dec. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
57%

Ebbe a témába?

Chubakka 4000 elektromos anal intrudert..

2010. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Uhh hát nekem mini laptopra sajna nem futja :/ :) Eredeti DVD filmeket nem akarok venni, mert igazából ha egyszer megnézte gondolom egy évig nem veszi elő :) Ha vannak még, jöhetnek ötletek :) A 2 IQ harcost meg csak sajnálni tudom hogy nem tudnak teljesíteni és ilyet kell venniük :)
2010. dec. 12. 02:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz neki szerintem egy plüsst:) Általában mi, lányok szeretjük az aranyos plüssöket. Pl. ami egy szívet fog:)
2010. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég komoly a dolog akkor vehetsz neki valami ezüst dolgot.PL:nyaklánc karkötő stb.A lányok szeretik az ilyeneket és nem is drágák.
2010. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En egy bogret sajat keppel. Mert nem allok valami jol anyagilag.

18 f

2010. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én tökre élem ezeket az ajándékcsomagokat, amiben van tusfürdő meg minden ilyesmi jól elhasználható dolog:D pl: ha ahhoz veszel még egy ilyen fenyő alakú bonbont, vagy jó minőségű desszertet az úgy nem is drága meg jó is:D szépen becsomagolod és kész :D legalábbis én örülnék ennek
2010. dec. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 skelton ***** válasza:
76%
Hmm én egy szép nyakláncban gondolkodom amit esetleg így fél kézzel elé nyújthatok egy teljesen váratlan pillanatban.:P
2010. dec. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!