Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki vagy úgy néz rám mint egy barátra?

Figyelt kérdés

Van egy lány 16éves én is 16 éves vagyok és 2 hete ismerem, eddig 2x taliztunk.

Mind a 2x nagyon jól éreztük magunkat,de valamiért nem érzem,hogy bejövök neki,pedig nevet,énis,puszi minden,de semmi kül.

Jó nem várom el,hogy egyből belémszeressen,de akkor is=/.

Meg Msn-en szoktunk beszélni,de pl ma nem beszélünk,mert van az a gec! x..tor-.- Kérdeztem,hogy akkor holnap ? Erre ő: nem tudom,lehet azzal a kifogással,hogy bármi történhet addig -.- Hát mondom b@zmeg -.- Enynire ne akard,h ne beszéljünk....

Ha csak egy kicsit is bejönnék neki akk nem azt a sz@rt nézné hanem velem beszélne nem ? O: Annyira azért nem jó az...


2010. dec. 11. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el azt, hogy r*hadt nehéz megtudni, hogy egy csaj mit is gondol rólad.

Akármilyen reakciója alapján nem tudod eldönteni a szitut, max akkor ha már rád cuppan vagy megmondja a szemedbe, hogy mit érez.

De addig hiába beszéltek akár éjt nappallá téve, lehet, hogy csak barátként tekint rád.

Szóval ezt sosem tudni.


19/f

2010. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem nehéz megtudni!!! Ha nem mer a szemedbe nézni és mikor háttal vagy neki és végig rád néz mert akk te nem látod.Vagy remeg a keze mikor megfogod
2010. dec. 11. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.én is 16 éves lány vagyok. sztem ezt a dolgot még nem tudta eldönteni, mármint h mit is akar. ha egy lány le akar koptatni, akkor ezt jobb eszközökkel is megtudja csinálni. csúnya dolog, de sajnos ez van :/ ha majd kb 5x eljátsza veled, akkor az már koptatás...
2010. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 0688 ***** válasza:
a női elme rejtélyei...XD
2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!