Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Karácsonyra, akit az infón kívül nem érdekel semmi s én ahhoz nem értek? :-S

Figyelt kérdés

Nagyon nehez neki vasarolni es mar ket ev alatt minden otletemet kiapasztottam. Csak az infoormatikanak el, nala az elso dolog a minoseg es az uj technika, oltoszkodesre nem ad, parfumoket nem szereti, ekszert nem hord, regebb sportolt- meg most is biciklizik, de az mar van egy extra neki... s az elve a HASZNOSSAG, tehat nem szeret semmi olyant mint pl fenykep vagy emlektargyak... Mar kapott penztalcat, karorat-sportos, ferfiast, polot, cipot, aram atalakitot-autoba....kerlek segitsetek.

19\L


2010. dec. 11. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy szereti az infót elég tág. Lehet örülne egy játéknak lehet örülne egy 800terra byte-os ramnak vagy nem tudom. Kicsit konkrétabban?
2010. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja, olvasni szeret, de nincs sok ideje ra es mar amugyis kapott konyvet a tesomtol. En is kaptam mar tole RAM-ot a szamitogepembe, memoriakartyat a telefonomba, telefont, digitalis kepvetitot s ilyeneket.... tehat ebbol mar latszik a stilusa, HTC Desiret vett maganak, Sony laptopot, Canon 400D fenykepezogepet... ezekkel nem tudok versenyezni es ot csak az ilyenek erdeklik....

a kozos kepeken s az ilyesmiken mar tulleptunk, 2eve vagyunk egyutt es egyutt is lakunk.

Teljesen tanacstalan vagyok.

2010. dec. 11. 22:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jatszik, weboldalakat keszit, programozik...
2010. dec. 11. 22:50
 4/10 csakegynév ***** válasza:

[link]

[link]


Itt találsz jópofa dolgokat : )

2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha GNU/Linux-parti, akkor [link] En baratnomtol szuletesnapomra kaptam egy Tuxos konyhai kotenyt, es nagyon orultem neki :)


Egyebkent tenyleg valami egyszeru kis gadgetet, ami elegge nerd, es emlekezteti ot arra, hogy torodsz vele. Szerintem ez a legjobb :)

2010. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amnyiben asztali gepet is hasznal javasolnek egy hatter vilagitasu billentyuzetet , vagy egy masodik monitort , merev lemezt , valami kenyelmes gorgos szeket , esetleg masszas parnat a szekbe , fotelbe stb :P
2010. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jah es uzenem az elsonek hogy akkor barom hogy uti el onmagat :P ... 800terra ram meg egy jo idelyig nem fog megjelenni csak esetleg valami hiper-szuper gepben amit csak tudomanyos celokra hasznalnak., PC ben eddig altalabn 16-32 Giga a max (1 TerraByte = 1024 GigaByte) mos szamold ki mennyire eltertel ez eredetitol es utanna pedig nez utanna menyibe kerulne 800 TB ram :P 1GB DDR 3 kb 10 euro / 1TB 1024 euro / 800TB 8192000 euro :P
2010. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos laptopot hasznal, s azt is most vette.
2010. dec. 12. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
egyebkent laptophoz is jol tud jonni egy kulso monitor, egy kulso billentyuzet, egy kulso vinyo.
2010. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én mázeskalács házikót sütök a barátomnak..:D
2010. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!