Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jöhetett zavarba?

Figyelt kérdés
Találkoztam volt barátommal 7végén.kijött hozzánk egy közös barátunk is.Jól elvoltam a sráccal és a volt barátomon látszott,h nem tetszett neki.Majd benyújtam a kocsi ablakán, és a volt barátom végignézett rajtam, ezt a barátunk észrevette és zavarba jött a srác.majd kérdezte tőle,h miért nézett rajtam végig,egyből terelt, de tiszta vörös lett a feje?akarhat még tőlem vmit?
2010. dec. 12. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak azért féltékeny, mert még dolgozik benne az a férfias, birtoklással kapcsolatos gonosz valami, aminek nem tudom a nevét. :)

De bármi lehet... pl, kérdés, hogy melyikőtök kezdeményezte a szakítást.

2010. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki,h mi legyen? de ő állitolag már előtte is gondolkozott rajta
2010. dec. 12. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!