Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért foglalkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért foglalkozik mással, és miért nem kezdeményez a barátnőm? /16 éves fiú/

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mi ezzel a CÉLJA, vagy hogy akar-e ezzel valamit ELÉRNI, de ez IDEGESÍTŐ :S


Több hete nem voltam együtt barátnőmmel. De amikor találkoztunk, és én elkezdtem csókolgatni, akkor ő ezt lesz@rta. Nekem tényleg nagyon hiányzott, és nem bírtam megállni, hogy ne szeretgessem meg. Utálom hogy csókolózunk, és felhoz valami hülyeséget témának. Olyan mintha nem kívánna:S És mindennel képes volt foglalkozni mikor találkoztunk, csak engem hanyagolt.


Én is csináljam vele ezt amit ő velem? Hogy akármilyen hülyeség eszembe jut azt mondom neki, és közben nem foglalkozom vele sehogy sem? Akkor meg az lesz a baja, hogy nem ölelem meg meg ilyenek:P

Fogalmam sincs, hogy miért csinálja ezt velem...


NINCS ÖTLET? :S


2010. dec. 13. 16:16
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Mond neki vagy normális vagy eltünsz a gec*be mást nemtok:O
2010. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nem szeretném neki ezt mondani... mert akkor a jövőben szerintem teljesen máshogy állna ehhez a dologhoz:S
2010. dec. 13. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki amit te is leírtál. Kicsit utánozd hanyagold el. és majd ő jön oda hozzád
2010. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Lehet, hogy neki a lelki része fontosabb a kapcsolatnak, neked meg a testi? Vagy igényelné a beszélgetést is? Esetleg megkérdezhetnéd tőle, hogy mi a gond? (Lehetőleg ne azt mondd neki, hogy hülyeségeket hoz fel témának)
2010. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit rámenősebb. Nyúlj a ruhája alá és teperd az ágyra vagy ilyesmi.
2010. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de amit akarok azt abból is látja hogyha csókolgatom a nyakát vagy nem? :S
2010. dec. 13. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Balf*sz.
2010. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdeztem akkor azt se tudta hogy miről beszélek... és most még én érezhetem magamat rosszul hogy én ezt érzem/tapasztalom :S
2010. dec. 15. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szar napjai voltak, vagy nem érez úgy irántad ahogy eddig, esetleg megcsalt. Legközelebb találkozol vele, legyél kicsit sejtelmes, figyelmetlen, foglalkozz vele kevesebbet, de ne legyél vele olyan mint egy kutyával. Semmi bunkóság, semmi flegmaság. Ha ott van melletted nem öleled meg, kevesebb csókot adsz, ha adsz is csak a szájára! sehova máshova. legyél kicsit más, éreztesd vele(nem szavakkal), hogy nem te vagy a legfontosabb a számára, ha hozzádbújik vagy látod, hogy szomorú lesz amiatt amilyen vele vagy, esetleg látszik a szemén a félelem, hogy azthiszi már nem kellesz neki akkor szorosan öleld meg és ha nem taszít el pár másodperc után, akkor minden okés. Ha le se szarja hogy ott vagy mellette akkor kérdezz rá, hogy miért van ez. Beszéljétek meg
2010. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
esetleg az is lehet, hogy nem csókokra vagy egyéb hasonló dolgokra vágyik, hanem arra h szorosan megöleld, bókolj neki, vedd észre az apróbb kis változásokat rajta.. lehet h befestette a haját, műkörmöt csináltatott, kiszedette a szemöldökét vagy egyéb más kis változás történt rajta és te nem vetted ézre és ezért volt olyan amilyen. nem mindig a testiség a legfontosabb. /előző/
2010. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!