Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szerelmes belém a lány, de kedves vagyok vele akkor már sose tudom, elérni, hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj,hogy nem érzem,hogy szerelmes lenne belém,de én megőrülök érte =/

Mit tudok csinálni amitől lángra lobbanna,vagy észrevegye,hogy én nem csak a barátja akarok lenni,hanem egy komoly kapcsolat? Nem szeretném elmondani neki,hogy szeretem,mivel látom,hogy nem az belém (vagy jól titkolja)vagy legalábbis kicsitis belémszeressen ? =/

16f vagyok a lány 16


2010. dec. 14. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

sehogy, sajnálom.


20F

2010. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig keresek valami "többet" amit úgy hívnak hogy "szikra" vagy "láng" ami kell nekem a másikból. Ha benned nem lát még ilyet akkor mutass neki mielőtt elmondod ,hogy mit akarsz, mert akkor végleg eláshatod magad.
2010. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha ne mond, hogy soha, de ne gondold azt, hogy tartós komoly kapcsolat lenne ebből Fiatalok vagytok még!!! A Szerelem szép dolog de annál jobban tud fájni (tapasztalat és sajna nemcsak én vagyok így ezzel)
2010. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hiába nyomulsz rá ha nem kellesz neki akkor nem kellesz neki, az ilyen viselkedéssel csak taszítod magadtól

hidd el ha bejössz egy csajnak akkor az tuti jelezni fogja feléd

ez a busz elment, sajnálom

2010. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem van még esélyed, tanácsot nem tudok adni.. de van esélyed ^^14L
2010. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én nem értek egyet az előttem szólókkal. nem muszáj rögtön első látásra belédszeretnie. ha sokat vagytok együtt, jól elvagytok, kialakulhat szerelem, és ami igy lassan alakul ki, az sokkal tartósabb is lehet, mint amikor direkt becsajozni bepasizni akar valaki.

amikor egyszercsak rájössz, hogy ő neked többet jelent. persze ez most az ő részéről kell hogy bekövetkezzen. de nem biztos hogy befog, de még meglehet

2010. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg,ha valaki megijed és közben , vagy közvetlen utána találkozik valakivel,az szimpatikusabb lesz számára. Persze ez nem tart örökké,de ha közben megismer,akkor lehet,hogy beléd fog szeretni. Szóval valami ilyen helyzetet kéne teremteni.
2010. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Szóval nem kell agyon ijesztgetni,csak tény,hogy izgalmas helyzetben hajlamosabbak szerelembe esni az emberek..
2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok, és ha pl sétáltok és ketten vagytok, akkor nézz rá és kerülj kicsit közelebb hozzá, ha nem húzza el a tekintetét meg nem lép hátrébb hanem ő is a szemedbe néz akkor csókold meg, ugyis hagyni fogja ha ő is akarja, lehet csak ezt várja, ha nem tudja hogy te szereted lehet te se tudod hogy ő szeret, sok sikert!
2010. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!