Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek? Férjem válni szeretne, de én nagyon szeretem őt. Ha el is válnánk, akkor is őt szeretném, ezt az érzést a világ másik táján sem tudnám kiölni magamból.

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Ő nem akar változtatni, szerintem közel 1o év után elhidegült. Szexuális életünk viszont jó, hetente többször is együtt vagyunk, meg terveztünk közös utat is?
2010. dec. 14. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha a szexuális életetek jó, akkor nem értem, hogy mi a baj?!

Lehet, hogy fél attól, hogy nem tudja megadni azt amire szükséged van? Én mindenesetre nem nagyon értem, mert, ha elhidegült volna tőled, akkor szexre sem vágyna...

Szerintem ezt beszéld meg vele...Nincs valaki aki miatt válni akar?! Mert csak arra tudok gondolni...:(

Érzelmileg kijöttök amúgy?!

Szerintem érzelmileg is kellene vele egy kicsit többet foglalkoznod...Nincs valami titkos vágy amit kért már többször is tőled, de Te nem szeretted volna megadni neki, vagy valami ilyesmi?!

2010. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Az utóbbi 1 évben az a gond, azon veszekedtünk a legtöbbet, hogy nem dolgozom. Munka nélkül maradtam.

Beképzelte magának, hogy a pénze miatt vagyok vele, pedig ez nem igaz. Akkor is vele voltam, mikor semmije sem volt.

2010. dec. 14. 23:49
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, lehet, hogy tényleg valamitől fél
2010. dec. 14. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
na most hogy leírtad mi a veszekedés tárgya, szerintem menj el dolgozni, akár egy tescoba először, nem kell életed végéig ott húznod az igát, közbe keress munkát nyugodtan, de lássa rajtad hogy igenis dolgozol, és nem rajta akarsz élősködni, mégha ez nem is így van, csak ő ezt a fejébe vette.
2010. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 éve együtt vagytok és szereted, meg ő is szeret (mert ha van szex és jó is, akkor biztosan) és ilyen hülye kifogásokkal jön, hogy a pénz miatt, akkor az kamu.

1. sztem más oka van

2. légy végre talpraesett nő

3. hagyj neki egy kis időt (akár külön is) amíg gondolkodhat

Sok férfi, férj csak akkor jön rá mit veszített, amikor már elveszítette. Tapasztalat.

2010. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátnőm képzelte be magának, hogy csak a pénzéért vagyok még mindig vele, pedig nekem még munkám is volt és van is...Egészen egyszerűen, vagy bebeszélte magának, vagy valaki bebeszélte neki és akármit mondtam, csak ezt az egyet hajtogatta, mintha lepedő lenne...

Rengeteget veszekedtünk miatta...Semmi mást nem tudott felhozni mentségként arra amit velem művelt az utóbbi másfél évben...Sajnos ezt hozza ki az emberből(persze vannak még értelmesen gondolkodó emberek is), ha egy kicsivel több pénze van...Rengetegszer kértem és könyörögtem neki, hogy erről a témáról szálljon le, felhoztam érveket is, de még jobban fújta...A mai napig nem értem, hogy miért volt erre szüksége. agyon megalázott vele, de még ennek ellenére is nagyon szeretem, de sajnos már annyira összevesztünk, hogy már szinte szóba sem áll velem...Ezzel is tovább sértve engem, hiszen az eddig közösen épített életünkkel valamit kezdenünk kell, nem mehetünk el egymás mellett csak úgy szó nélkül, hiszen elég komoly közös tulajdonunk van, de egyezkedni sem lehet vele, mert bármit kérek tőle, dacosan ellenkezik...Már én szégyenlem, hogy mivé vált...

2010. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!