Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyíteni akar vagy tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyíteni akar vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom szeptember óta. De az van hogy ő néha félreérthető dolgokat mond és cselekszik. Kedveskedik nekem, felsegíti a kabátomat, hozzámér, elhív hozzájuk beszélgetni, bemutat a családtagjainak stb. A probléma az hogy van barátnője és állítása szerint szereti őt, de sose beszél róla és nem túl sűrűn látom őket együtt. Ja és nem csak velem csinálja ezt hanem még pár más lánnyal is de nem ilyen durván. Egyébként jólnevelt, aranyos és tisztességes, de ezt nem értem benne, mégis mire megy ki a játék? Én tiszteletben tartom h van barátnője, de bírom nagyon és ezek miatt folyamatosan azt képzelem h van esélyem nála.
2010. dec. 15. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele?!
2010. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyszer már fölhoztam neki a témát, h sztem nem szereti a barátnőjét. Persze tiltakozott. Erre finoman utaltam h nekem tetszik ő. Azt mondta hogy talán el akarom csábítani? És hogy elbizonytalanodott, de aztán mégis azt mondta hogy legyünk csak barátok. Azóta veszekedtünk is ki is békültünk de nem merem fölhozni a témát, nem akarom erőltetni.
2010. dec. 15. 22:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a srácot...
2010. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem.. lehet h nem mer szakítani a barátnőjével? Vagy ennyire szereti ha imádják a csajok?
2010. dec. 15. 22:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ha van is barátnője, és még is szakít vele miattad, akkor nem kizárt, hogy veled is szakítana más lánnyal.


16/f.

2010. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem nem akar Tőled semmit.

Ha szeretne Veled összejönni, megtenné. De nem teszi, tehát nem akar semmit...

2010. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A legtöbb fiú csak a szexre ugrik... Könnyen meglehet, hogy semmi komolyat nem akar Tőled.

Mondom ezt fiúként! (Persze én nem vagyok ilyen:D De sok mindenkiről kiderülnek dolgok, amiket nem néznél ki belőlük...)

2010. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

,,Kedveskedik nekem, felsegíti a kabátomat, hozzámér, elhív hozzájuk beszélgetni, bemutat a családtagjainak "


,,jólnevelt, aranyos és tisztességes"


Komolyan nem látod az összefóggést? És ha barátkozni akar?

2010. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló meg egy idióta, hogyha ő nem a szexre ugrik miért írja hogy a ,,legtöbb" fiú csak a szexre ugrik ha vannak kivételek senkit sem lehet megbélyegezni, honnan tudod hogy ő nem az?
2010. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Igazad van. Nem akarok én senkit megbélyegezni,nem tudom, hogy kivétel-e, csak ebből indultam ki:

"Ja és nem csak velem csinálja ezt hanem még pár más lánnyal is de nem ilyen durván."

2010. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!