Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakits ha birsz, kit kivansz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Radirr kérdése:

Szakits ha birsz, kit kivansz?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek!

Elore is sry az ekezet nelkuli irasert...

Olyan problemam lenne hogy kb 3 eve lett vege egy 3.5 eves kapcsolatomnak. O szakitott velem tehat en voltam a szenvedo alany. Rokton utanna 1 honapra ossze jottem a jelenlegi parommal es kb masfel honap ismerkedes utan vettunk kozosen egy lakast es ossze is butoroztunk. Videken lakok itt kapott is allast lekoltozott hozzank.

Mivel mikor ossze jottem vele meg mast szerettem igy sohasem szerettem bele a mai napig sem. lattam mar ezt az elso 2 honapba hogy lehet nem mellem valo, de akkor mar megvolt a lakas es ugy voltam vele, egy probat meger. de ugy 1 evig "gyaszoltam" mellette a volt kapcsolatomat, nem is gondolta. Sajnos halak vagyok a fo problemam az hogy ha a kapcsolat rossz is egyszeruen keptelen vagyok feladni... Nem vagyunk ossze valoak, ket dudas egy csardaba effektus ez, es nagyon nem erzem jol magam ebben. 1 eve ele altam hogy legyen vege erot vettem magamon, es mondta hadd probaljon meg mindent mert ugy erzi eddig nem tette meg. jo bele mentem. de egy ido utan nincs valtozas.

Naponta/orankent valtozik a dontesem hogy most vele akarok orokke maradni vagy hagyam el. elegem van ebbol, nem erzem hogy o lenne az akivel szivesen le elnem az eletem, elegem van ebbol a vacilalasbol es ebbol a helyzetbol, mar lassan 1 eve jaccom ezt magamba es teljessen felorol a dolog. Az biztos hogy szet akarok vele menni, abban kene help hogyan es mikent :)

(info: pasi vagyok 25 eves mint o es 3 eve egyutt elunk, nincs gyerek)


2010. dec. 16. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szegény csávó,hogy átverted! Összeköltözöl vele,úgy hogy mást siratsz? Micsoda önzés!
2010. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az a legjobb, ha őszinte vagy.

Lehet fájni fog neki, de ha nem szakítasz vele csak magadtól és tőle veszed el az időt.

2010. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nekem is majdnem ugyanez a problémám 2éve vagyok együtt a barátommal, akivel nem is nagyon akartam összejönni, de össze jöttem vele mert már annyira akarta nekem meg megesett a szívem rajta... De most már kezdem érezni, h felesleges volt össze jönnöm vele mert nem képes normális ember számba venni, mindennel csak baja van, akármit csinálok az nem felel meg neki. De amikor ő csinál valamit rosszul akkor azt nézzem el, mert ki vagyok én, h beleszóljak az ő tökéletes módszereibe?! Én is tudom, h az lenne a legjobb ha véget vetnék ennek a kapcsolatnak, de egyszerűen nem megy nekem a szakítás...

Pécs, 18/L

2010. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele a fordított helyzetbe. Szeretsz valakit, összeköltöztök, megteremtitek a közös életeteket. Ha valami gond lenne köztetek, elismernéd, hogy te hibáztál és mindent megpróbálnál, hogy rendbe hozd. Miközben ő mindvégig valaki mást szeretett, téged pedig igazán soha, de azért évekig hagyta, hogy ezt hidd.

Ebben az esetben te mit várnál el tőle? Mit mondjon? Hogy reagálnál?

2010. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ok ezt tudom hogy nem szep meg minden, de akkoriba ugy ereztem ez a helyes es majd bele szeretek, mert nagyon aranyos lany. Csak az a baj hogy nagyon dominalo alkat meg en is sok a feszultseg emiatt es nem akarok orokke harcolni vele. Szeretem ot, de nem szerelemmel, mint egy csalad tag, es ugy erzem hogy nem ezt erdemli, illetve en sem erzem azt amit amit szeretnek erezni a parom irant...


A szakitas utan nagyon ossze voltam omolva hianyzott egy tars az eletembol, de o is igy volt vele az elejen, de naluk nagyon kihult a kapcsolat es gyorsan tullepett rajta. egy napon szakitottunk az akkori parjainkal, mindketten tobb mint 3 evet voltunk az exunkel.

Sajnalom azt is hogy akkoriba haveromnak mondtam hogy lehet hulyeseget teszek hogy egyutt maradok vele, mert nem olyan a stilusa amit en egy lanyban keresek, erre mondta hogy akkor szakitsak vele minel elobb mert kesobb sokkal rosszabb lesz. hat igy is lett.... :S:S:S

2010. dec. 16. 18:10
 6/6 A kérdező kommentje:
egyebkent nagyon ritkan ismeri be a hibajat, es ha valami nem ugy tortenik ahogy az o szeretne/kigondolja akkor egybol agressziven valaszol (nem fizikailag), nem akarok semmi rosszat mondani ra, mert ilyen o, es elmeletileg ilyennek fogadtam el, de megsem. sajnalom hogy mikor 1 eve mondtam hogy legyen vege nem kotottem az ebet a karohoz...
2010. dec. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!