Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülinapja, Karácsony egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapja, Karácsony egy napon van, jó ajándék ötlet szerintetek? 19éves fiúnak

Figyelt kérdés
SZülinapjára egy közös képünket szeretném kinyomtatn iés a keretét szülinaposan megcisnálni,nyomtatnék rá tortákat,meg ajándékokat,lufikat.és azt a feliratot,h bodlog születésnapot...karácsonyra meg egy nicis párnát vagy egy nyakkendőt vennék neki és sütnék muffint,meg mézeskalácsot is..és esetleg rajzolnék neki 1 szülinapos képeslapot,mert szeretek rajzolni(ő is midnig érdeklődik,h épp mit alkottam) szerintetkejó ötlet?vagy ha van más ötletetek írjátok lécci le:) előre is köszönöööm :) 16L (és több,mint 1 hónapja vagyunk együtt,de már előtte ismertük egymást egy ideje..)
2010. dec. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó:) Egy puszit is adj melé és tökéletes;)

A lécciről meg szokj le:)

2010. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, szopással szebbé lehetne tenni :)))
2010. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sok a közös dolog... :)

Nem akarlak megbántani, elhiszem, h szerelmes vagy és ő is szeret (anno én is mindig közös képpel díszítettem mindent és a barátom örül is neki, de egy idő után mindketten éreztük, hogy sok... Azóta közös képes cuccokat csak évfordulóra készíttetek :))


1 hónap még kevés, tehát nagyértékű dolgot még nem várhat el és te sem tőle..

Biztos van hobbija, ami egy jó kiindulási alap lenne egy hasznos ajándékhoz. Például ha mindene a számítógép, akkor egy jó kis pendrive ami már kapható különféle formában, színben, mintával akár kulcstartóval vagy valami USB-be dugható kütyü ami még nincs neki esetleg új egér vagy fülhallgató. Ez jó lehet Karira.

Esetleg egy üveg pezsgő + mellé 2 névre gravírozott pohár (ez bármilyen más itallal is kombinálható, amit szeret). Pénztárca, mobiltartó, kulcstartó, könyv (hobbi), ha van autója/motorja akkor annak a makettja vagy valami olcsóbb kütyü hozzá, esetleg egy cd a kedvenc számaival.


Ha tortát szeretnél adni, az nagyon jó ötlet, készítsd el magad és dekoráld is magad, akár egy közös képpel, az még elmegy, sőt személyesebbé teszi. Emellé viszel neki egy névreszóló poharat és egy italt, tökéletes ajándék!!!! Más nem is kell.

Karácsonyra pedig a kiegészítés (pénztárca, könyv, kulcstartó, medál, számítógépes cucc, autós/motoros köbyv vagy kiegészítő) és egy szép rajzod /akár magatokat is lerajzolhatnád :)

Szerintem ezeknek duplán örülne, mert használni is tudja és biztos fogja is, mert tőled kapja :)

Hidd el, a praktikus ajándék a legjobb :)

2010. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél be hashajtót és foss az arcába
2010. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszööm a 2 értlemes választ:) Hát igazából szeirntem a pendriev,meg eze nem valam személyesek..és elsőnek a közös kép enm hiszem,h sok lenne.:) amúgy nem vagyok szerelmes:S:Dmég...
2010. dec. 18. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a muffin eleg...
2010. dec. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!